Akademia Kompetencji 2023 – badanie potrzeb szkoleniowych

Rozpoczynamy przygotowania do Akademii Kompetencji 2023! Tradycyjnie prosimy Was o udział w krótkim badaniu potrzeb szkoleniowych. W ten sposób pomożecie nam stworzyć program wydarzenia.

Akademia Kompetencji 2023

Tegoroczna odsłona największego projektu szkoleniowego na Uniwersytecie Łódzkim odbędzie się między 13 a 24 marca. W dotychczasowych 22 edycjach Akademii Kompetencji zrealizowaliśmy 807 szkoleń, w których wzięło udział ponad 13 000 osób! 

Wasze potrzeby 

Co roku pytamy Was o potrzeby szkoleniowe - możecie wskazać interesujące Was obszary tematyczne (wybierając z przygotowanej przez nas listy lub dodając własne propozycje). Tym razem do pytań o tematykę szkoleń dodaliśmy także kilka wątków organizacyjnych. Jaka forma zajęć jest dla Was najbardziej atrakcyjna? Szukacie case studies, warsztatów, webinarów czy wykładów? Jaki czas trwania zajęć będzie optymalny? Dajcie nam znać! 

Ankieta jest dostępna TUTAJ

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 19 stycznia (do 12:00). 

Co dalej? 

Informacje z ankiet posłużą nam do przygotowania oferty współpracy dla Partnerów - wyślemy ją do pracodawców pod koniec stycznia. W drugiej połowie lutego na naszej stronie internetowej pojawi się harmonogram szkoleń, które zrealizujemy w ramach Akademii Kompetencji 2023. 

Więcej informacji o naszej ofercie szkoleniowej W TYM MIEJSCU