Akademia Kompetencji 2024 – badanie potrzeb szkoleniowych

Trwają przygotowania do największego szkoleniowego wydarzenia na Uniwersytecie Łódzkim. W tym roku Akademia Kompetencji odbędzie się między 15 a 26 kwietnia 2024 r. Każdy ma wpływ na jej program – właśnie uruchomiliśmy badanie potrzeb szkoleniowych. Na odpowiedzi czekamy do końca stycznia.

grafika Akademii Kompetencji, czarno-białe postaci mężczyzny w okularach i kobiety na zielonym tle, z napisem Daj znać na jakie szkolenia czekasz w tej edycji i logo Biuro Karier UŁ w lewym dolnym rogu

Zależy nam, żeby oferta warsztatów przy ul. Lumumby 14 spelniała oczekiwania i wpisywała się w potrzeby uczetsników. Dlatego od kilku lat w styczniu zapraszamy do udziału w badaniu potrzeb szkoleniowych. To najlepszy moment, żeby dać znać, czego szukacie i... pomóc nam w organizacji Akademii Kompetencji szytej na miarę.

Jak to działa?

Dostępna jest krótka ankieta – jej wypełnienie zajmie nie dłużej, niż kilka minut.

Pytamy w niej o obszary szkoleń, które są najbardziej interesujące (można wybrać propozycje z listy lub zaproponować własny temat), ale też o format zajęć, czas ich trwania czy dodatkowe sugestie, które pozwolą nam ulepszyć wydarzenie. W tej edycji badania dodaliśmy też dwie nowe sekcje: zbieramy informacje o wydziałach i kierunkach studiów, żeby lepiej dostosować ofertę Biura Karier do potrzeb przyszłych uczestników. Dla chętnych istnieje też możliwość udziału w bardziej rozbudowanym badaniu – szczegóły na końcu formularza.

Badanie potrwa od 22 do 31 stycznia. Jego wyniki posłużą do przygotowania oferty dla Partnerów Akademii Kompetencji 2024.

Co robimy z wynikami?

Dbamy o przejrzystość. Do połowy lutego na naszej stronie internetowej zamieścimy wyniki ankiety. Obszary tematyczne, które zdobędą najwięcej głosów, pojawią się w ofercie, którą roześlemy do firm, instytucji, trenerów i trenerek w lutym. Do końca miesiąca Partnerzy będą mieli czas na zgłoszenie do programu i podanie propozycji szkoleń, które mogą przeprowadzić. Zapraszając ich do współpracy będziemy starać się, żeby program wydarzenia możliwie wpisywał się w potrzeby wszystkich uczestników. Nie obiecujemy, że uda się nam zrealizować zwszystkie pomysły. Możemy za to zapewnić, że zadbamy o to, żeby Akademia Kompetencji 2024 była zróżnicowana, ciekawa i możliwie angażująca.

Jak było w 2023 roku?

Aktualnie pracujemy nad nową stroną wydarzenia – planujemy, żeby szczegółowe informacje (w tym lista szkoleń) były dostępne pod koniec marca.

W tym miejscu znajdziecie informacje o ubiegłorocznej edycji. Z kolei na stronie szkoleń można dowiedzieć się więcej na temat oferty szkoleniowej Biura Karier UŁ i innych programów, które realizujemy.