Akademickie Targi Pracy - 18 kwietnia 2024

Zapraszamy na Akademickie Targi Pracy w Łodzi! 18 kwietnia to niezwykła data dla wszystkich, którzy poszukują możliwości zawodowych, chcą rozwijać swoją karierę lub zdobyć cenne doświadczenie. Wtedy to, w hali Expo w Łodzi, odbędą się Akademickie Targi Pracy – największe tego typu wydarzenie w Polsce, które przyciąga uwagę studentów i absolwentów z całego kraju.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem łódzkiej uczelni, to ta informacja jest dla Ciebie! Akademickie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania się z przedstawicielami renomowanych firm i instytucji, zapoznania się z ich ofertami pracy, staży oraz praktyk. To również szansa na zdobycie cennych kontaktów, które mogą otworzyć przed Tobą drzwi do wymarzonej kariery.

Na targach spotkasz ponad 130 wystawców reprezentujących różnorodne sektory gospodarki, gotowych do rozmowy i nawiązania współpracy z Tobą. Bezpośrednie spotkania z pracodawcami to nieoceniona możliwość poznania ich oczekiwań, wartości oraz kierunków rozwoju. Dzięki temu będziesz mógł/a świadomie wybrać swoją drogę zawodową.

W Strefie Doradczej targów będą czekać specjaliści gotowi ocenić Wasze CV i listy motywacyjne, pomogą Wam wyeksponować mocne strony i umiejętności, które przyciągną uwagę rekruterów. Warto także wziąć udział w krótkich prelekcjach i warsztatach, które będą odbywać się w trakcie targów. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku pracy, umiejętności miękkich oraz nowoczesnych trendów w branży. Nie przegap tej szansy na naukę i rozwój!

W tym roku organizatorzy targów przygotowali także dwa wykłady prowadzone przez gości specjalnych. Pierwszy zatytułowany Pana Rafała Masnego, który poprowadzi wykład pt.: Influencer, czyli side business XXI wieku. oraz drugi  Pana Macieja Sawickiego, , który poprowadzi wykład pt.: Rynek pracy w starciu ze sztuczną inteligencją: Nowe ścieżki kariery w epoce wszechmogącego algorytmu.

Nie czekaj dłużej – zapisz datę 18 kwietnia w swoim kalendarzu i dołącz do nas na Akademickich Targach Pracy w hali Expo w Łodzi, w godzinach 10:00 – 16:00.

Znajdź swoją drogę do sukcesu zawodowego razem z nami!

Więcej informacji na: www.atp.lodz.pl

akademickie targi pracy