Akredytowane metodyki zarządzania projektami

Chcesz zdobyć uznany na świecie certyfikat? Interesuje Cię środowisko projektowe? Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie i naucz się, jak zarządzać projektem. Mamy dla Ciebie wyjątkowe szkolenia z certyfikatem międzynarodowym.

Cena rynkowa każdego z tych szkoleń to kilka tysięcy złotych – Ty jako student(ka) UŁ możesz skorzystać z nich bezpłatnie w ramach projektu STUDENTS’ POWER.

Zdobądź umiejętności i narzędzia najbardziej poszukiwane przez najlepszych pracodawców z wielu obszarów.

Zapisz się na wyjątkową edycję akredytowanych szkoleń, pozwalających zdobyć bardzo poszukiwane na rynku kompetencje i certyfikaty zakresu efektywnego zarządzania projektami, procesami i zmianami w organizacjach.

Kursy będą prowadzone przez akredytowane jednostki, doświadczonych praktyków i trenerów.

 

OFERTA SZKOLENIOWA

 

Mamy dla Ciebie do wyboru 1 z 4 szkoleń:

 

Agile

  1. AGILEPM® FOUNDATION

Agile znaczy zwinny. Ta metodyka zarządzania projektem pozwala na tworzenie elastycznych oraz nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych do bieżących potrzeb biznesowych. To właśnie Agile stoi za sukcesem wielkich firm technologicznych. Pomaga osiągnąć lepsze efekty mniejszym nakładem pracy, przy mniejszym obciążeniem stresem, dzięki harmonijnej współpracy kierownika i specjalistów z wykorzystywanych w projekcie dziedzin.

 

Prince2

  1. PRINCE2® FOUNDATION

Metodyka, tzw. kaskadowa, stworzona pierwotnie do zarządzania projektami informatycznymi, obecnie wykorzystywana  do dowolnego projektu, niezależnie od jego złożoności. To metodyka do zarządzania projektami, gdzie projekt to organizacja tymczasowa powołana w celu do zarządzania jednorazowymi, unikalnymi przedsięwzięciami nastawionymi na zmianę np. wprowadzenie do oferty nowych produktów, (np. systemy IT, szkolenia, autostrady, zmiana w procesach firmy).

 

Lean Change Management

  1. LEAN CHANGE MANAGEMENT

Metodyka służąca do zarządzania przedsiębiorstwem. W języku angielskim słowo „lean” to szczupły i ta metodyka, służąca do zarządzania całym przedsiębiorstwem (a nie tylko projektem), ma na celu właśnie pozbycie się zbędnych „kilogramów firmy”, eliminację marnotrawstwa. Prowadzi do wzrostu efektywności i wydajności pracy w organizacji. Stąd ogromne zainteresowanie firm specjalistami posiadającymi udokumentowaną wiedzę w tym zakresie.

 

Management of Risk

  1. M_O_R® FOUNDATION (MANAGEMENT OF RISK)

Prowadzenie działalności opartej na środowisku projektów czy programów zawsze będzie stwarzać dodatkowe ryzyko. Dlatego tak istotna jest wiedza jak identyfikować, analizować i zarządzać ryzykiem, by nie pozostawiać losu projektów i programów swojemu biegowi. Szkolenie M_o_R® Foundation zajmuje się zarządzaniem ryzykiem w każdym przejawie działalności organizacji – nie tylko w projektach i programach, ale także w bieżącej działalności operacyjnej.

 

TERMINY

AGILEPM®FOUNDATION - 27-28 listopada 2023

M_o_R® FOUNDATION - 13-15 listopada 2023

PRINCE2 - nabór zakończony

LEAN CHANGE MANAGEMENT - nabór zakończony

 

 

Na każde szkolenie dostępnych tylko 15 miejsc!

 

Szkolenia kończą się egzaminem – po zdanym egzaminie otrzymasz międzynarodowy certyfikat, uznawany przez pracodawców na całym świecie.

Szkolenia będą prowadzone stacjonarnie, w języku polskim, przez akredytowane jednostki zewnętrzne, doświadczonych praktyków i trenerów.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 9.00-17.00 w Łodzi (szczegółową lokalizację wraz z kompletem informacji organizacyjnych prześlemy do zakwalifikowanych osób najpóźniej na tydzień przed startem zajęć).

Ze względu na duże zainteresowanie możesz zapisać się tylko na jedno wybrane szkolenie.

 

DLA KOGO

 

Szkolenia są dostępne dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jeśli jesteś na którymś z 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych (licencjackich lub magisterskich) – zgłoś się, wypełniając formularz na wybrane szkolenie (dostępny pod linkiem).

 

ZAPISY

 

M_o_R® FOUNDATION: ➡️ https://bit.ly/3dnXhzU  

AGILEPM® FOUNDATION: ➡️ https://bit.ly/3JKDlmO   

 

KONTAKT

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu mailowego: szkolenia.bk@uni.lodz.pl