Aktywni Mogą Więcej! SKN Stratolog

Aktywni Mogą Więcej! to nasza szkoleniowa propozycja dla kół naukowych i organizacji studenckich, działających przy UŁ. 2024 rok rozpoczęliśmy wspólnie z grupą studentek i studentów tworzących SKN STRATOLOG. W piątek spotkaliśmy się w ramach warsztatów teambuildingowych.

Aktywni Mogą Więcej! - o programie

Prawdopodobnie kojarzycie ofertę szkoleniową Biura Karier UŁ. Przy Lumumby 14 cykicznie organizujemy dla Was zajęcia, podczas których pomagamy w ćwiczeniu kluczowych kompetencji. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że oprócz otwartych warsztatów organizujemy też zajęcia dla grup zorganizowanych.

W roku akademickim 2018/2019 uruchomiliśmy program Aktywni Mogą Więcej! - propozycję dla kół naukowych i organizacji studenckich, działających przy UŁ. Chcieliśmy w ten sposób wesprzeć studentów i studentki, którzy angażują się na rzecz Uczelni, doceniając ich działania dedykowanym wsparciem. 

Jednym z kół, które skorzystały z tej możliwości, jest SKN Stratolog.

Teambuilding

W ostatni piątek (12 stycznia) spotkaliśmy się w sali szkoleniowej przy Lumumby 14, żeby lepiej się poznać i popracować nad relacjami w zespole.

Przygotowaliśmy szereg zadań, wymgających współpracy, komunikacji i zaufania. Ścigaliśmy się z czasem, szukaliśmy interesujących punktów Lumumbowa, sprawdzaliśmy, z czym kojarzy się Biuro Karier UŁ, tworzyliśmy interpretację obrazu, a nawet... handlowaliśmy z obcą cywilizacją. A to wszystko (mamy nadzieję) w atmosferze dobrej zabawy.

Ekipo Stratologa - dziękujemy za spotkanie i Wasze zaangażowanie. Do zobaczenia kolejnym razem!

Jak się zgłosić?

Jeśli Wy również chcecie wziąć udział w programie razem ze swoim kołem/organizacją - zajrzyjcie na stronę projektu. Znajdziecie tam propozycje tematów, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i zasady współpracy.

Zapraszamy!