English UP your CV

Studiujesz na Uniwersytecie Łódzkim? Szukasz pracy w zagranicznej firmie lub za granicą? Starasz się o staż? Występujesz o grant lub dofinansowanie zagranicznych kursów? Proszą Cię o CV, ale nie wiesz, czy jest napisane poprawnie po angielsku? Martwisz się, że może są w nim błędy językowe, których chcesz uniknąć, no bo CV z błędami nie wygląda za dobrze? To już się nie martw, tylko skontaktuj się z nami. Sprawdzimy Twoje CV za darmo!

Studiujesz na Uniwersytecie Łódzkim? Szukasz pracy w zagranicznej firmie lub za granicą? Starasz się o staż? Występujesz o grant lub dofinansowanie zagranicznych kursów? Proszą Cię o CV, ale nie wiesz, czy jest napisane poprawnie po angielsku? Martwisz się, że może są w nim błędy językowe, których chcesz uniknąć, no bo CV z błędami nie wygląda za dobrze? To już się nie martw, tylko skontaktuj się z nami. Sprawdzimy Twoje CV za darmo! Jedyne, co musisz zrobić, to:

  • wysłać je na adres marta.rosinskatrim@uni.lodz.pl ze swojego adresu uniwersyteckiego UŁ (TYLKO TAKIE MOŻEMY PRZYJĄĆ DO SPRAWDZENIA)
  • wysłać plik Word w języku angielskim
  • wysłać je od 1 do 31 stycznia 2023
  • poczekać kilka dni i otrzymać na swoją skrzynkę sprawdzone pod kątem językowym swoje CV.

Nie musisz podawać swoich pełnych danych osobowych, adresów, nazw firm, miejsc, w których pracowałeś/ pracowałaś etc. Po prostu wpisz X w takie miejsce! Wystarczy, że wyślesz swoje CV ze swojego adresu mejlowego UŁ. 

UWAGA! Nie tłumaczymy CV z polskiego na angielski. Sprawdzimy wyłącznie CV napisane po angielsku.

W razie pytań, piszcie na adres marta.rosinskatrim@uni.lodz.pl

www.elc@uni.lodz.pl

 

elc