Jak odpowiedzialnie wykorzystać technologię, aby wspierać edukację?

Tech Minds to program, w którym nauka spotyka się z technologią, tworząc przestrzeń dla twórczych projektów edukacyjnych. Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do wykorzystywania technologii w sposób, który rozwija edukację bądź też wpływa na poprawę relacji w środowisku szkolnym lub akademickim.

Zapraszamy zatem studentów Uniwersytetu Łódzkiego do udziału w konkursie. Jest to wyjątkowa szansa, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły łączące edukację z nowymi technologiami. Miło nam również poinformować, że Piotr Kiszkiel, Dyrektor IT w Rossmann, po raz trzeci zasiądzie w kapitule konkursu Tech Minds i wraz z pozostałymi członkami wybierze zwycięskie projekty.

młoda kobieta w okularach z laptopem oraz tytuł programu na białym tle

Zwycięzcy w każdej z trzech kategorii - szkoła podstawowa, średnia i wyższa - otrzymają granty w wysokości 25 tysięcy złotych na rozwój swoich projektów. Ponadto, wszyscy finaliści mogą liczyć na nagrody w wysokości 5 000 zł  oraz nagrody rzeczowe i wsparcie merytoryczne. W tym roku Rossmann ponownie przygotuje finałowe drużyny do profesjonalnej prezentacji projektów i przeprowadzi warsztaty w swojej siedzibie.

Tech Minds to nie tylko konkurs, to szansa na bycie częścią przyszłości edukacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu i do zgłaszania projektów do 16 lutego na stronie internetowej projektu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie.

Organizatorem Konkursu jest PwC Polska.