Zbliżają się "Wolne Wtorki" - warsztaty z czucia się dobrze

Przed nami kolejne spotkanie, którego celem jest trenowanie praktyk wpływających na dobrostan. Tym razem, będziemy pogłębiać i rozwijać poznane już techniki pracy z emocjami oraz stresem.

Trening dobrostanu

Odczuwasz niepokój, zmęczenie, zestresowanie? Przed Tobą trudny czas i nie  wiesz jak opanować stres? Potrzebujesz spokojnego powrotu do siebie? Zapraszamy na spotkanie podczas którego pokażemy skuteczne narzędzia na odzyskanie wewnętrznego spokoju.

uczestnicy warsztatów siedzący na leżakach w przyciemnionej sali szkoleniowej

Rekalsacja, ćwiczenia oddechowe, redukcja stresu

W programie: 

  • redukcja stresu w sytuacji napięciowej (sesja, rozmowa kwalifikacyjna, stres w pracy)
  • techniki oddechowe
  • praca z emocjami
  • medytacja prowadzona
  • elementy relaksacji

Kto może skorzystać ze szkolenia i jak się zgłosić

Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim studentki i studentów Uniwersytetu Łódzkiego. W spotkaniu mogą uczestniczyć także absolwentki i absolwenci UŁ oraz osoby spoza Uczelni (w tym uczennice i uczniowie szkół średnich, studentki i studenci innych uczelni itp.), jak również wszystkie osoby, które odczuwają zmęczenie oraz stres. 

W przypadku dużej ilości chętnych, pierwszeństwo mają studenci i studentki UŁ. 

Żeby zapisać się na warsztaty, użyj przycisku dostępnego w prawym górnym rogu ekranu na dedykowanym wydarzeniu w Portalu Rozwoju Kariery. Jeśli przycisk nie jest dostępny, prawdopodobnie nie zostały zaznaczone zgody na przetwarzanie danych osobowych (można to zrobić w sekcji profilu, poświęconej CV).

Zapisać można się również drogą mailową pisząc na adres: marta.nowacka@uni.lodz.pl

Rejestracja potrwa do 25 lutego (do 23:00) lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Po zamknięciu rejestracji skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • w przypadku braku możliwości uczestnictwa pomimo wcześniejszej rejestracji należy wypisać się z warsztatów w systemie lub mailowo
  • w przypadku rejestracji po osiągnięciu limitu miejsc, aplikacja trafi na listę rezerwową, a udział w zajęciach będzie możliwy tylko w przypadku, gdy któraś z zapisanych wcześniej osób zrezygnuje z uczestnictwa.

Na warsztaty zapraszamy 27 lutego. Spotykamy się stacjonarnie, w sali szkoleniowej przy Lumumby 14. Przewidywany czas pracy to około 2 godziny (17.00-19.00). Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają pakiet informacji organizacyjnych po zamknięciu rejestracji (nie później, niż 26 lutego). Zabierz ze sobą wygodny strój i otwarte nastawienie.

Warsztaty poprowadzi Marta Nowacka (marta.nowacka@uni.lodz.pl)