Ostatnia edycja kursów Praktyczny Excel i Business English - konwersacje!

Wystartowała rekrutacja na ósmą edycję szkoleń z Excela i angielskiego w ramach projektu Students’ POWER. To ostatnia okazja na udział w kursach – projekt kończy się po semestrze letnim, a wraz z nim środki, z których możemy sfinansować Wam zajęcia. Warto się pospieszyć!

Kursy Praktyczny Excel i Business English - konwersacje

Kurs Profesjonalny Excel 

Znacie główne formuły w Excelu, a sortowanie i filtrowanie danych macie w małym palcu? Super! Zapraszamy do grupy średnio zaawansowanej, w której dowiecie się więcej o tabelach przestawnych, tworzeniu zaawansowanych wykresów i poznacie funkcje agregujące. 

Jeśli do tej pory szczytem szaleństwa, na jakie pozwalaliście sobie w Excelu była zmiana koloru komórki, to też jest w porządku. Przewidujemy utworzenie grupy dla początkujących, dzięki której poznacie podstawowe funkcje. 

Business English – konwersacje 

Dwie grupy otwieramy także na kursie, dzięki któremu popracujecie nad angielskim. Zależy nam przede wszystkim na swobodnym dogadaniu się w zawodowych sytuacjach - stąd o wiele bardziej będziemy skupiać się na konwersacjach, niż gramatyce. 

To umiejętność, która niewątpliwie przyda się na rynku pracy. Niezależnie, czy słysząc, że rekruter(ka) chce zadać Wam kilka pytań po angielsku czujecie ekscytację, czy wewnątrz macie nadzieję, że weryfikacja zakończy się na pytaniu o hobby.  

Warto wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia 

Oba kursy są darmowe. Odbywają się online, w popołudniowych godzinach. Pierwsze zajęcia zaplanowaliśmy na 20 marca, ostatnie na 19 czerwca. Łącznie przewidujemy 16 spotkań, maksymalnie 2 razy w tygodniu. O zakwalifikowaniu decyduje wynik testu (na jego podstawie traficie do grupy podstawowej lub średnio zaawansowanej).  

Do udziału zapraszamy studentów i studentki UŁ. Ważne: do projektu możecie zapisać się, jeśli studiujecie stacjonarnie na jednym z 4 ostatnich semestrów i do tej pory nie brałyście/braliście udziału w innych szkoleniach Students’ POWER. Dotyczy to też wcześniejszych edycji Excela i angielskiego. Wyjątkiem są kursy Design Thinking i Własna firma dla przedsiębiorczych - tu nie ma przeciwskazań. Podobnie jest z projektem stażowym - udział w nim nie blokuje możliwości zapisania się na kurs. 

Kursy tylko w pakiecie ze szkoleniami miękkimi! 

Przypominamy, że nieodłącznym elementem obu kursów są szkolenia miękkie. Do Excela lub angielskiego dobieracie 2 tematy szkoleń z kluczowych kompetencji na rynku pracy. Nie ma możliwości ukończenia kursów bez szkoleń miękkich. I odwrotnie – nie da zapisać się wyłącznie na szkolenia miękkie, pomijając udział w angielskim albo Excelu. 

Opuszczenie szkoleń miękkich skutkuje tym, że nie możemy wystawić Wam zaświadczeń o ukończeniu kursów - nawet, jeśli Wasza frekwencja na Excelu/angielskim wyniesie 100%. 

Pamiętajcie o tym, wypełniając formularz rekrutacyjny. 

Dla ułatwienia - podajemy planowane terminy szkoleń miękkich (odbywają się stacjonarnie, w siedzibie Biura Karier UŁ przy ul. Lumumby 14): 

Skuteczna komunikacja: 31 marca i 14 kwietnia (piątki, 9.00-17.00) 
Zarządzanie czasem: 26, 27 kwietnia i 10 maja (dwie środy i czwartek 9.00-14.00, ostatnie spotkanie do 15.00) 
Kompetencje cyfrowe: 23 maja i 6 czerwca (wtorki, 9.00-17.00) 
Twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów: 31 maja i 7 czerwca (środy, 9.00-17.00) 

Zapisy: 

Kurs Profesjonalny Excel: LINK

Kurs Business English – konwersacje: LINK

Rekrutacja trwa do 28 lutego. 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką szkoleń w projekcie - Alicją Kucharską:

📧 alicja.kucharska@uni.lodz.pl 

Szczegółowe informacje znajdziecie też na naszych stronach: 
 
Opis szkoleń i terminy: 👉LINK

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 👉LINK