Ostatnia edycja kursu Design Thinking!

Design Thinking (DT) to podejście do tworzenia nowych produktów i usług. Sięgają po nie najwięksi gracze na rynku, jak Google, Apple, IKEA czy Volkswagen. Dzięki projektowi Students' POWER możesz poznać tajniki Design Thinking i przekonać się, jak wykorzystać je w praktyce. To ostatnia szansa w ramach projektu Students' POWER!

Design Thinking 2023

Przygotowaliśmy dla Ciebie 20-godzinny kurs wprowadzający do DT, dzięki któremu:

• poznasz historię Design Thinking i jego praktyczne zastosowania
  • doświadczysz procesu DT, przechodząc przez jego 5 etapów (empatię - diagnozę potrzeb - generowanie pomysłów - prototypowanie - testowanie)
  • zmierzysz się z realnym wyzwaniem projektowym podczas sesji Design Thinking zamykającej kurs

Będzie twórczo, aktywnie i praktycznie - ograniczyliśmy do niezbędnego minimum teorię, skupiając się na praktycznych ćwiczeniach i narzędziach wspierających proces Design Thinking.

Kurs obejmuje 3 spotkania - zapisując się, zobowiązujesz się do udziału w co najmniej 80% zajęć:

22 listopada (środa) 9.00-15.00

29 listopada (środa) 9.00-16.00

6 grudnia (środa) 9.00-16.00

Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie, w sali szkoleniowej Biura Karier UŁ (ul. Lumumby 14).

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny TUTAJ.