Praktyki Szkoleniowe w Biurze Karier UŁ

Trwa nabór do kolejnej edycji programu praktyk szkoleniowych w Biurze Karier UŁ. Na zgłoszenia czekamy do 15 października.

Program Praktyk Szkoleniowych 2023/2024

Program praktyk szkoleniowych Biura Karier UŁ to inicjatywa, w ramach której projektujecie własne warsztaty - w obszarach, które Was interesują. My pomagamy na każdym etapie, nie tylko organizacyjnie.

Dostajecie wsparcie doświadczonego trenera, który konsultuje pomysły, wspiera Was merytorycznie przez cały semestr i udziela rozwojowej informacji zwrotnej na koniec projektu.

Po pierwsze: elastyczność!

Jednym z atutów programu jest jego elastyczność. Mimo, że współpracujemy przez cały semestr, nie wymagamy od Was ciągłęj obecności przy Lumumby 14. Zdecydowaną większość zadań możecie wykonać w dogodnym dla siebie miejscu i terminie. Tak, żeby wygodnie połączyć praktyki z innymi obowiązkami i życiem prywatnym.

Nie oznacza to, że w ogóle się nie widzimy - w trakcie semestru będą momenty, kiedy będziemy potrzebować Waszej obecności. Na przykład - podczas szkoleń, które organizujemy. Zależy nam też na spotkaniach co 2-3 tygodnie, żeby omówić postępy i ewentualne pytania. Wszystko inne możemy załatwić zdalnie.

Jak przygotować warsztaty?

Bez obaw - przeprowadzimy Was przez cały proces! Zależy nam, żeby praktyki były okazją do sprawdzenia się w sali szkoleniowej. Nie narzucamy tematów (choć dobrze by było, gdyby były na tyle uniwersalne, że skorzystają z nich osoby z różnych wydziałów UŁ) ani narzędzi. Nie oznacza to, że poruszacie się po omacku - pomożemy w przygotowaniu zajęć krok po kroku. Od rozmów o pomyśle, przez wstępne planowanie, po konsultacje programu i rozmowę o technkach, które warto wykorzystać.

Jak się zgłosić?

Formularz jest dostępny TUTAJ.

Przed jego wypełnieniem zachęcamy do sprawdzenia informacji na stronie projektu. Znajdziecie tam programowy niezbędnik, w tym odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października..

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wyślą swoje zgłoszenie. Do współpracy w tym semestrze zaprosimy maksymalnie 2 z nich.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Jędrzejem Szynkowskim: 


📧 jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl