Styczniowe szkolenia w Biurze Karier UŁ

Wchodzimy z impetem w nowy rok! Zapraszamy na kolejne spotkania z rozwojem kompetencji. Mamy sprawdzone opcje, ale też zupełne nowości w naszej ofercie. W styczniu przygotowaliśmy dla Was 4 szkoleniowe propozycje.

Tuż przed sesją przy Lumumby 14 będzie się działo! Wszystko za sprawą szkoleń i warsztatów, które przygotował nasz zespół:

Studenckie Czwartki [warsztaty zakończone]

Zamykamy serię zajęć skupionych wokół modelu 4K. Ostatnim akcentem są warsztaty, podczas których będziemy ćwiczyć kooperację. I jak zwykle zrobimy to w aktywnej formie – tym razem czeka na Was gra szkoleniowa, w której wcielicie się w prastare klany, starające się przetrwać w niegościnnym terenie.

Zajęcia odbędą się 11 stycznia (17.00-20.00). Szczegółowe informacje i zapisy TUTAJ.

Ważne: zapisy są aktywne do 9 stycznia do 23:00. Żeby dopisać się do listy po tym terminie, prosimy o kontakt mailowy z prowadzącym: jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl

Wolne Wtorki

To nasza najnowsza szkoleniowa propozycja. Wolne wtorki to cykl warsztatów rozwoju osobistego, których celem jest trenowanie praktyk wpływających na dobrostan. Pierwsze spotkanie – „Warsztat z czucia się dobrze” to między innymi: reedukacja stresu, praca z emocjami i medytacja.

Zapraszamy 16 stycznia (17.00-19.00). Szczegóły i formularz zgłoszeniowy są dostępne W TYM MIEJSCU.

Zasada 3Z: Zakoduj, Zapamiętaj, Zastosuj

Wychodzimy do Was ze wsparciem przed sesją. Podpowiemy, jak się uczyć i wspólnie przećwiczymy konkretne techniki efektywnej nauki. Praktyczne ćwiczenia uzupełnimy o studia przypadku – wszystko po to, żeby ułatwić Wam przygotowanie do egzaminów.

Zajęcia są zaplanowane na 23 stycznia (10.00-13.00). Zapisy TUTAJ.

Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic

Na koniec zmierzymy się z najtrudniejszymi pytaniami z rozmów kwalifikacyjnych. Podpowiemy, jak poradzić sobie ze stresem rekrutacyjnym i jak zaprezentować się z dobrej strony. Sprawdzimy też, o co mogą pytać rekruterzy, a na jakie pytania nie musicie odpowiadać.

Warsztaty odbędą się 25 stycznia (17.00-19.00). Zapisy i więcej informacji TU.