Webinar i sesje coachingu z Anną Dobromirą Cywińską

Zapraszamy do uczestnictwa w inicjatywach szkoleniowych programu Młodzi w Łodzi!

Webinar: "Znajdź pracę marzeń", odbędzie się 23.01.2024r. w godzinach 13:00-14:30.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka byłaby Twoja praca marzeń? I nie chodzi tutaj tylko o dobre wynagrodzenie, pakiety socjalne itd… Chodzi raczej o poczucie zawodowego spełnienia, radości z tego co się robi ….

Większość z nas postrzega pracę jako przymus, obowiązek, zło koniecznie.  Często praca staje się jedynie środkiem do zaspokajania potrzeb, dostarczania dochodów. Prawdziwe życie to wieczorem i w weekendy…

Czy tak musi być? Co zrobić, aby praca była wartością, celem samym w sobie, źródłem osobistego rozwoju, satysfakcji, spełnienia i samorealizacji?

Zapraszamy na webinar  pt. „ZNAJDŹ PRACĘ MARZEŃ”

Razem poszukamy odpowiedzi na pytania:

 • Czym jest dla mnie praca marzeń?
 • Jakie wartości chcę realizować w pracy?
 • Motywacja wewnętrzna – jak ją znaleźć i utrzymać?
 • Co zrobić, aby zdobyć pracę marzeń?
 • Autentyczność – tajna broń w autoprezentacji.
 • Jak dobrze wypaść podczas rekrutacji.
 • Jak szukać wymarzonej pracy.
 • Elementy dobrego CV.
 • Co tak naprawdę liczy się dla pracodawców – spojrzenie na drugą stronę „barykady”.
 • Jak dobrze wykorzystać czas studiów, w tym trzymiesięczne wakacje?

 

Serdecznie zapraszamy również na indywidualne sesje coachingu. Coaching to wspaniała metoda inspirująca do życia w zgodzie z sobą samym, pomagająca osiągać założone cele i realizować marzenia. Najstarsza międzynarodowa organizacja zrzeszająca coachów na świecie – ICF określa coaching jako partnerską współpracę z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału. Coaching to podróż prowadząca do głębi nas samych, uwalniająca to, co w nas najcenniejsze. Coaching wierzy,  że Ty sam/a znasz odpowiedzi na wszystkie pytania i sam/a wiesz co jest dla Ciebie najlepsze, a zadaniem coacha jest inspirować, odkrywać i nazywać talenty, mocne strony i cały Twój potencjał. Jeśli masz do rozwiązania ważny dla Ciebie problem związany z motywacją, znalezieniem ścieżki zawodowej, realizacją swoich celów lub nie wiesz jak poradzić sobie z inną życiową sytuacją skorzystaj z coachingu. Coaching to spotkanie wymagające zaangażowania i pracy własnej z Twojej strony.

Sesja coachingowa trwa ok. 1 godziny. Sesje coachingowe odbędą się 16 stycznia 2024 roku w sali szkoleniowej przy Al. Politechniki 32 w Łodzi, pok. 114.

W formularzu zgłoszeniowym prosimy o wybranie preferowanej godziny w celu jej zarezerwowania:

 • 9.30-10.30
 • 10.45-11.45
 • 12.00-13.00

 

Kobieta w białej bluzce opierająca się o ceglaną ścianę

Anna Dobromira Cywińska – akredytowany coach PCC ICF, trener, menadżer, ukończyła renomowany program CoachWise Coaching Proficiency™, szkołę trenerów, a także wiele różnorodnych kursów i treningów rozwoju duchowego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz treningi umiejętności miękkich. Pomaga rozwijać własne talenty i sięgać po marzenia, a także zachęca do życia w zgodzie ze sobą. Z radością dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem inspirując uczestników do odkrywania i rozwijania własnego potencjału, mocnych stron oraz wykorzystywania ich w pracy zawodowej i w życiu osobistym. W pracy towarzyszą  jej entuzjazm, zaangażowanie, a relacje z uczestnikami opiera na wzajemnym zaufaniu, współpracy i partnerstwie. Niepoprawna optymistka, która wierzy w cuda.