Weekendowe warsztaty - Style przywództwa

Weekendowe warsztaty? Czemu nie! Testujemy pomysł na nową formę spotkań przy Lumumby 14. Na pierwsze (i - mamy nadzieję - nie ostatnie) zajęcia zapraszamy w sobotę, 18 maja. Zajmiemy się stylami przywództwa.

Staramy się, żeby nasza oferta szkoleniowa była możliwie dostępna. Z tego względu raz w miesiącu organizujemy Studenckie Czwartki i Wolne Wtorki, które prowadzimy poza standardowymi godzinami pracy. W przyszłym tygodniu chcemy przetestować jeszcze jeden pomysł na zajęcia przy Lumumby 14.

18 maja to pracująca sobota na UŁ. Uznaliśmy, że wykorzystamy ją do sprawdzenia, czy organizowane w weekend warsztaty będą cieszyły się Waszym zainteresowaniem. To pilotaż - jeśli zbierzemy grupę, jest szansa, że będziemy rozwijać tę inicjatywę.

Co przygotowaliśmy?

U wybrzeży Ameryki miał miejsce wyciek niebezpiecznej, nieznanej dotąd substancji. Trwa wyścig z czasem - toksyna zagraża ludziom i zwierzętom i tylko błyskawiczne działania mogą zapobiec skażeniu terenu. Zespoły badaczy pracują nad opracowaniem odczynnika nautralizującego, który pozwoli opanować sytuację.

- tak w skrócie wygląda wprowadzenie do gry, która nawiązuje do koncepcji przywództwa sytuacyjnego. Podczas zajęć zaprosimy Was do rozgrywki, która będzie punktem wyjścia do rozmowy o stylach przywództwa i refleksji nad organizowaniem pracy, delegowaniem zadań, monitorowaniem efektów oraz motywowaniem zespołu.

Jak się zgłosić?

Zapisy są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób. Wystarczy zalogować się do Portalu Rozwoju Kariery (bk.uni.lodz.pl) i zgłosić się na warsztaty. Rejestracja do 17 maja (do 9.00). Link do zapisów i szczegółowych informacji TUTAJ.