Weź udział w Monitorowaniu Losów Absolwentów UŁ!

­čÄôÔťĘ Pom├│┼╝ Kszta┼étowa─ç Przysz┼éo┼Ť─ç Student├│w U┼ü! Bior─ůc udzia┼é w badaniu statystycznym "Monitorowanie Los├│w Absolwent├│w na U┼ü," mo┼╝esz wp┼éyn─ů─ç na rozwijaj─ůcy si─Ö program studi├│w na naszej uczelni i stworzy─ç jeszcze lepsze warunki dla przysz┼éych pokole┼ä student├│w! ­čÜÇ

­čôŐ Jakie warto┼Ťci wnosi Tw├│j udzia┼é w badaniu dla kszta┼étowania programu studi├│w na U┼ü?

1´ŞĆÔâú Dostosowanie Program├│w Do Realnych Potrzeb: Twoje do┼Ťwiadczenia po uko┼äczeniu studi├│w s─ů cenne. Twoje opinie i sugestie pomog─ů dostosowa─ç programy nauczania tak, aby lepiej przygotowywa┼éy student├│w do wymaga┼ä wsp├│┼éczesnego rynku pracy.

2´ŞĆÔâú Poprawa Jako┼Ťci Nauczania: Twoje uwagi dotycz─ůce jako┼Ťci nauczania i zapotrzebowania na konkretne umiej─Ötno┼Ťci pomog─ů uczelni doskonali─ç proces edukacyjny. To szansa na rozwijanie bardziej atrakcyjnych i warto┼Ťciowych program├│w studi├│w.

3´ŞĆÔâú Pomoc Przysz┼éym Studentom: Twoje dzia┼éania wp┼éyn─ů na to, jak przyszli studenci b─Öd─ů przygotowywani do wyzwa┼ä zawodowych. Wsp├│lnie mo┼╝emy tworzy─ç programy studi├│w, kt├│re lepiej odpowiadaj─ů rzeczywistym potrzebom rynku pracy.

4´ŞĆÔâú Wsp├│┼épraca z Uczelni─ů: Tw├│j udzia┼é w badaniu to tak┼╝e okazja do bli┼╝szej wsp├│┼épracy z U┼ü i uczestniczenia w procesie doskonalenia edukacji. Twoje g┼éosy maj─ů znaczenie!

Do┼é─ůcz do nas i pom├│┼╝ kszta┼étowa─ç przysz┼éo┼Ť─ç student├│w na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Twoje opinie i do┼Ťwiadczenia s─ů kluczowe dla tworzenia program├│w studi├│w, kt├│re naprawd─Ö przygotuj─ů absolwent├│w do sukcesu na rynku pracy. Zarejestruj si─Ö ju┼╝ teraz i wprowad┼║ pozytywne zmiany! ­č嬭čÄ» #MonitorowanieLos├│wAbsolwent├│wU┼ü #Kszta┼étowaniePrzysz┼éo┼ŤciStudent├│w