AKTUALNE NABORY

UWAGA! OTWIERAMY DRUGĄ TURĘ REKRUTACJI NA SZKOLENIA!

Zapraszamy na VI edycję kursów Praktyczny Excel (20 czerwca – 11 lipca 2022) oraz Business English - konwersacje (20 czerwca – 11 lipca 2022). Wyjątkową, bo krótką i intensywną edycję z dużą dawką wiedzy i umiejętności. Wciąż mamy wolne miejsca na kursy. Przypominamy, że zgłaszając się na kurs angielskiego lub Excela wybierasz dodatkowo 2 z 4 szkoleń miękkich. Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 3 czerwca (do 23:00).

 Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznaj się z programem kursu oraz odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (znajdziesz je u dołu strony).

 

Dla kogo?

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jeśli jesteś na którymś z 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych (licencjackich lub magisterskich) – zgłoś się wypełniając formularz.

Jesteś absolwentką/absolwentem UŁ lub dopiero rozpoczynasz przygodę z Uczelnią? Nie możemy zakwalifikować Cię do Students' POWER, ale chętnie zobaczymy się z Tobą na naszych pozostałych szkoleniach. Naszą ofertę sprawdzisz TUTAJ.

WYBIERZ SWOJE SZKOLENIE

Ścieżka 1 - Excel lub English

Kurs Praktyczny Excel to solidna dawka wiedzy i ćwiczeń, dzięki którym poznasz możliwości arkusza kalkulacyjnego. W zależności od poziomu Twojej…

WIĘCEJ

WYBIERZ SWOJE SZKOLENIE

Ścieżka 2 - Przedsiębiorczość

Myślisz o prowadzeniu własnej firmy? Zastanawiasz się, czy lepiej pracować na etacie, czy zostać przedsiębiorcą? Obawiasz się formalności związanych z…

WIĘCEJ

WYBIERZ SWOJE SZKOLENIE

Ścieżka 3 - Design thinking

Design Thinking (DT) to podejście do tworzenia nowych produktów i usług. Sięgają po nie najwięksi gracze na rynku, jak Google, Apple, IKEA czy…

WIĘCEJ

WYBIERZ SWOJE SZKOLENIE

Ścieżka 4 - Spotkania z biznesem

Co, gdyby zajęcia dla studentów prowadzili praktycy? Cykl Spotkania z biznesem to niezwykła szansa na poznanie pracodawców od innej strony.

WIĘCEJ

Inne nasze działania

Laptop

Jesteś absolwentką/absolwentem UŁ lub dopiero rozpoczynasz przygodę z Uczelnią? Nie możemy zakwalifikować Cię do Students' POWER, ale chętnie zobaczymy się z Tobą na naszych pozostałych inicjatywach. Jest w czym wybierać! Znajdź ofertę pracy pasującą do Ciebie, skorzystaj z skrojonych na miarę szkoleń lub spotkaj się z naszym doradcą zawodowym by przedyskutować swoje dalsze kroki ku budowaniu swojej kariery.

Laptop

Może masz do mnie jakieś pytanie dotyczące modułu szkoleniowego? Napisz do mnie TUTAJ.

Alicja Kucharska, specjalista ds. projektów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Żeby wziąć udział w projekcie musisz przejść przez kilka kroków:

 1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wybór 1 z 4 dostępnych ścieżek szkoleniowych (przycisk Zapisz się na szkolenia dostępny pod każdą z 4 ścieżek).
 2. Wypełnienie formularza danych osobowych (otrzymasz go mailem, jeśli spełnisz warunki uczestnictwa w projekcie).
 3. Wypełnienie dokumentacji projektowej (umowę i załączniki otrzymasz mailem - wydrukuj je, wypełnij i zabierz ze sobą na szkolenie).
 4. Udział w szkoleniu.

Uwaga: w przypadku wyboru ścieżki 1. (Excel lub angielski + 2 z 4 szkoleń miękkich) po kroku 1. wypełnisz test, określający poziom Twoich umiejętności.

W ramach projektu możesz skorzystać z jednej formy wsparcia. Jeśli decydujesz się na staż, nie możesz zapisać się na szkolenia (i odwrotnie - udział w szkoleniach blokuje Ci możliwość uczestnictwa w stażu).

Kierunki studiów dotyczą wyłącznie staży, realizowanych w ramach Students' POWER. Jeśli chcesz skorzystać ze szkoleń, Twój kierunek nie ma znaczenia. Wystarczy, że studiujesz na jednym z 4 ostatnich semestrów na Uniwersytecie Łódzkim:

 1. w przypadku studiów I stopnia - drugim lub trzecim roku studiów licencjackich,
 2. w przypadku studiów II stopnia - pierwszym lub drugim roku studiów magisterskich,
 3. w przypadku jednolitych studiów magisterskich - czwartym lub piątym roku;

Pamiętaj, żeby wypełnić formularz zgłoszeniowy (przycisk Zapisz się na szkolenia dostępny pod każdą z 4 ścieżek).

Każda osoba uczestnicząca w projekcie może wybrać jedną ścieżkę szkoleniową. Nie możesz uczestniczyć w kilku ścieżkach szkoleniowych jednocześnie. Na stronie zamieściliśmy szczegółowe opisy poszczególnych ścieżek, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru.

Uwaga: jeśli nie uda Ci się zakwalifikować na daną ścieżkę szkoleniową (np. z powodu osiągnięcia limitu miejsc), w dalszym ciągu możesz aplikować na jedną z pozostałych ścieżek (o ile są na niej jeszcze wolne miejsca).

Nie. W 1. ścieżce szkoleń decydujesz się albo na udział w kursie Business English - konwersacje albo w kursie Praktyczny Excel. Dodatkowo, zobowiązujesz się do udziału w 2 z 4 szkoleń z zakresu kompetencji miękkich (Skuteczna komunikacja, Zarządzanie czasem, Kompetencje cyfrowe i Twórcze działanie i rozwiązywanie problemów).

Nie możesz zapisać się na pojedyncze szkolenie - zgłaszasz się na cały pakiet (kurs + 2 z 4 szkoleń do wyboru).

Bierzemy pod uwagę:

 1. poprawność zgłoszeń - po tym, jak wypełnisz formularz, sprawdzimy czy spełniasz warunki uczestnictwa. Weźmiemy pod uwagę to, czy studiujesz na jednym z czterech ostatnich semestrów na Uniwersytecie Łódzkim oraz to, czy brałaś/brałeś już udział w którejś ze ścieżek szkoleniowych w ramach programu.
 2. kolejność zgłoszeń - jeśli spełnisz warunki udziału w projekcie, otrzymasz możliwość zapisu na interesującą Cię ścieżkę szkoleniową. Ponieważ każde ze szkoleń dysponuje określoną pulą miejsc, obowiązuje zasada "Kto pierwszy, ten lepszy".
 3. w przypadku 1. ścieżki szkoleniowej (Excel lub angielski + 2 z 4 szkoleń miękkich) dodatkowo bierzemy pod uwagę wynik testu kwalifikacyjnego. W przypadku takiej samej ilości punktów w teście kwalifikacyjnym, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie. Szkolenia realizowane w ramach projektu Students' POWER są skierowane wyłącznie do studentów Uniwersytetu Łódzkiego, którzy studiują na jednym z 4 ostatnich semestrów studiów licencjackich lub magisterskich. Jeśli nie spełniasz tego warunku, zapraszamy do skorzystania z propozycji otwartych szkoleń Biura Karier UŁ. Szczegóły naszej oferty znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Mamy nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się na szkoleniu, musisz przestrzegać limitu nieobecności:

 1. Dla ścieżki 1. - maksymalnie 3 nieobecności. Możesz wykorzystać je na zajęciach z Excela lub angielskiego, ale nie na szkoleniach miękkich (musisz pojawić się na obu częściach* każdego z dwóch wybranych przez Ciebie szkoleń miękkich),
 2. Dla ścieżki 2. - maksymalnie 1 nieobecność,
 3. Dla ścieżki 3. - maksymalnie 1 nieobecność (przy czym nie możesz wykorzystać jej na ostatnich zajęciach),
 4. Dla ścieżki 4. - maksymalnie 1 nieobecność;

Uwaga: będziemy blokować możliwość uczestnictwa w szkoleniach osobom, które nie pojawią się na zajęciach bez przesłania nam wcześniejszej informacji. Nie przewidujemy możliwości odrabiania zajęć w innym terminie. Możesz wypisać się z kursu najpóźniej na 3 dni robocze przed szkoleniem (jeśli zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek, daj nam znać nie później niż w środę).

* dotyczy szkoleń realizowanych w formie stacjonarnej - w wersji online każde szkolenie jest podzielone na cztery 4-godzinne spotkania

Projekt Students' POWER jest dedykowany przede wszystkim studentom, którzy przygotowują się do wejścia na rynek pracy. Jeśli już pracujesz, nadal możesz się zgłosić. Pamiętaj jednak o tym, żeby dostosować swój grafik zajęć do harmonogramu projektu. Jeśli wiesz, że będzie to niemożliwe - zostaw miejsce dla kogoś, kto będzie mógł w pełni skorzystać z projektu.

Tak. Musisz jednak spełnić kryterium frekwencji dla każdej ze ścieżek:

 1. Dla ścieżki 1. - maksymalnie 3 nieobecności. Możesz wykorzystać je na zajęciach z Excela lub angielskiego, ale nie na szkoleniach miękkich (musisz pojawić się na obu częściach* każdego z dwóch wybranych przez Ciebie szkoleń miękkich),
 2. Dla ścieżki 2. - maksymalnie 1 nieobecność,
 3. Dla ścieżki 3. - maksymalnie 1 nieobecność (przy czym nie możesz wykorzystać jej na ostatnich zajęciach),
 4. Dla ścieżki 4. - maksymalnie 1 nieobecność;

* dotyczy szkoleń realizowanych w formie stacjonarnej - w wersji online każde szkolenie jest podzielone na cztery 4-godzinne spotkania

Nie. Zachęcamy do przemyślanych decyzji - w dokonaniu wyboru pomogą Ci opisy ścieżek, zamieszczone na stronie.

Szkolenia w projekcie koordynuje Alicja Kucharska. Jeśli potrzebujesz informacji formalnych albo chcesz dopytać o niejasny zapis w regulaminie, wyślij mail (alicja.kucharska@uni.lodz.pl) lub zadzwoń (42 665 53 93).

W kwestii poszczególnych szkoleń i ich tematyki możesz kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi je trenerami (maile znajdziesz przy opisach szkoleń).

Aby sprawdzić, czy udało Ci się zapisać na wybrane szkolenie lub dopytać o rekrutację, skontaktuj się z dowolnym pracownikiem w pokoju nr 5 (42 665 53 94). Możesz też wysłać do nas mail (szkolenia.bk@uni.lodz.pl).

Ścieżka 1. jako jedyna przewiduje testy kwalifikacyjne (w pozostałych trzech ścieżkach liczy się kolejność zgłoszeń). Test pozwoli nam ocenić poziom Twoich kompetencji językowych lub stopień znajomości programu MS Excel (w zależności od szkolenia, które wybierzesz).

Uwaga: wypełnienie testu nie jest gwarancją zakwalifikowania na kurs. Zaprosimy na niego osoby, których wyniki będą najbardziej wpisywać się w profil grupy.

Nie. Szkolenia realizowane w ramach projektu Students' POWER są niezależne od pozostałych działań, które prowadzimy. Zachęcamy do uczestnictwa również w innych programach szkoleniowych. Informacje na ich temat znajdziesz TUTAJ. Wyjątkiem są staże Students' POWER - jeśli bierzesz udział w stażu w ramach projektu, nie możesz zapisać się na szkolenia (i odwrotnie).

Projekt przewiduje 4 ścieżki szkoleniowe. Dla każdej z nich przygotowaliśmy oddzielną umowę uczestnictwa. Podpisujesz tylko jedną wersję umowy! Jeśli zakwalifikujesz się do udziału w projekcie, na pierwsze spotkanie przynosisz ze sobą komplet wydrukowanych i podpisanych dokumentów (x2) - w tym umowę, dotyczącą wybranej przez Ciebie ścieżki.

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Przejdź do strony polityka prywatności