WORKSHOW 2023

Godło Polski
WORKSHOW 2023

WORKSHOW 2023

BRANŻOWE TARGI PRACY NA #UNILODZ

WorkShow to spotkanie studentów Uniwersytetu Łódzkiego z firmami poszukującymi kandydatów do pracy w konkretnych sektorach. Taka formuła pozwala pracodawcom szybko i łatwo dotrzeć do dużej liczby studentów o konkretnym profilu wykształcenia.

W tej edycji biorą udział cztery Wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, na których rekruterzy będą proponować studentom rozwój zawodowy w takich branżach jak SSC/BPO, bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości, data science, IT, analityka, geoinformatyka.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA STUDENTÓW?

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na WorkShow - Branżowe Targi Pracy! To wyjątkowa okazja, aby spotkać przedstawicieli firm i poznać oferty praktyk, staży, a nawet pracy. Na przygotowanych stoiskach będzie można porozmawiać o rekrutacji i dowiedzieć się więcej o interesujących nas branżach. Nie przegap szansy na znalezienie wymarzonej pracy!

 

Widzimy się na WorkShow!

p

Efektywna komunikacja

17.04, godz. 12:15

Wasze zadanie jest pozornie proste: ułożenie na dużej planszy wzoru z otrzymanych elementów. Na czas. Z najlepszym możliwym wynikiem. Sukces (lub porażka) będą zależały od Waszej współpracy i zarządzania czasem. Ćwiczenie będzie punktem wyjścia do rozmowy o jednej z kluczowych umiejętności na rynku pracy - komunikacji.

Zapisy!

W dżungli negocjacji

18.04, godz. 13.00

Gra Magneto dzięki ciekawej fabule gry, będziecie mieli szansę przećwiczyć swoje umiejętności negocjacyjne i jednocześnie dobrze się bawić. Będziecie ustalać strategię, szukać mocnych i słabych punktów konkurentów i sprawdzać siebie w sytuacji ograniczonej ilości czasu i zasobów.  Poznacie swoje własne sposoby działania w nowej sytuacji.

Zapisy!

Style myślenia wg FRIS

20.04, godz. 11:45

Czy znasz swój styl myślenia? Styl myślenia to wynik utrwalonych nawyków naszego umysłu, który wpływa na to jak reagujemy w konfrontacji z otoczeniem. Podczas najbliższego szkolenia poznasz Style Myślenia i Działania FRIS® oraz doświadczysz, jak można je wykorzystać do usprawniania komunikacji i współpracy z innymi. 

Zapisy!

Zarządzanie czasem w pratyce

24.04, godz. 11.30

Chcesz w praktyce poćwiczyć umiejętności zarządzanie czasem i pracy w zespole? Zapraszamy na szkolenie „Zarządzanie czasem w praktyce” podczas wydziałowych targów pracy Work Show. Podczas spotkania wykorzystamy grę „Zegarmistrz”, która wspomaga rozwój umiejętności zarządzania sobą w czasie i zarządzania zmianą.

Zapisy!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! W ramach WorkShow - Branżowych Targów Pracy organizujemy konkurs, w trakcie którego przygotujecie krótką prezentację swojej osoby z myślą o przyszłym/wymarzonym pracodawcy.

Może to być filmik, prezentacja, wizytówka wideo, animacja czy inna kreatywna forma wystąpienia.

Czekają na Was nagrody niespodzianki! Zwycięzca konkursu otrzyma paczkę gadżetów od pracodawców, których będziecie mogli spotkać w trakcie targów.

Pamiętajcie, ważne, aby wasza prezentacja była przemyślana, zwięzła i atrakcyjna dla potencjalnego pracodawcy.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Swoje prace możecie przesyłać od 17 do 28 kwietnia 2023 r. na adres biurokarier@uni.lodz.pl

Uczestnictwo w WorkShow - Branżowych Targach Pracy, jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w konkursie (przynajmniej w 1 z 4 dni targowych). W trakcie Targów, na stoisku Biura Karier, będziecie mogli zdobyć kupon, który należy dołączyć do przesłanych prac konkursowych (zdjęcie/skan kuponu).

Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas już dziś!

 

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

 

p

WYSTAWCY 2023

aflofarm
skamex
rossmann
stellis
barry callebaut
abb
accenture
adaptive
capita
commerzbank
conduent
Ericsson
ey
fujitsu
philips
deloitte
infosys
JTI
kpmg
młodzi w łodzi
lsi
mccormick
makolab
nordea
pwc

TERMINY I LOKALIZACJE

Sprawdź interesujący Cię wydział

math

eksoc

filologiczny

bioś

WYSTAWCY 2023

bff
ceri
nobilus
ups
media4u
tme
polpharma
eurofins
ING
mabion
impro

UNIWERSYTET ŁÓDZKI W LICZBACH

OLBRZYMI POTENCJAŁ ZATRUDNIENIOWY DLA FIRM Z BRANŻ SSC/BPO, IT, LOGISTYKA, USŁUGI, FINANSE, ADMINISTRACJA, PODATKI.

 • 26000

  Studentów
 • 9200

  Absolwentów rocznie
 • 3000

  Studentów zagranicznych
 • 95

  Narodowości