Targi Pracy na UŁ

Targi Pracy na UŁ 2023

26 października 2023

 

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy. Odkrywaj nowe możliwości jakie dają w Łodzi atrakcyjni pracodawcy.

#CareerFullyCharged

PODSTAWOWE INFORMACJE

SZEROKA PALETA MOŻLIWOŚCI ZAPREZENTOWANIA FIRMY JAKO ATRAKCYJNEGO PRACODAWCY.

 

Ponad 5 tysięcy odwiedzających

Co roku Targi odwiedzają rzesze studentów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych!

Strefa ofert

Wystawianie swoich ofert pracy na specjalnej strefie przeznaczonej dla wszystkich odwiedzających Targi UŁ!

Działania promocyjne

Szerokie dziłania promocyjne na wszystkich naszych socialach!

Wsparcie organizacyjne

Wspieranie przez zespół Biura Karier nie tylko przed Targami Pracy ale podczas samego wydarzenia!

 

SZESNASTA EDYCJA TO WIELE MOŻLIWOŚCI, ZARÓWNO DLA STAWIAJĄCYCH PIERWSZE KROKI ZAWODOWE JAK I DLA OSÓB PRACUJĄCYCH.

 

Stoiska firm

W tym roku jest z nami aż XX firm z ofertami płatnych praktyk, staży i pracy. Zacznij budować swoją karierę zawodową już na studiach

Zdjęcia do CV

Przyjdź na Targi Pracy i zrób sobie za darmo profesjonalne zdjęcia do CV dzięki któremu nie tylko się wyróżnisz, ale i zwiększysz swoje szanse u potencjalnych pracodawców

Strefa doradcza

Przyjdź na Targi Pracy i skonsultuj swoje dokumenty aplikacyjne. Wyróżnij się wśród innych

Atrakcyjne nagrody

Szczegóły wkrótce...

 

Zainteresowane uczestnictwem firmy i instytucje zapraszamy do kontaktu z Organizatorami pod adresem: biurokarier@uni.lodz.pl.

Opisy poszczególnych pakietów znajdują się w dokumentach zgłoszeniowych dostępnych drogą mailową.

E-FOLDER TARGOWY

 

PARTNERZY WYDARZENIA

partnerzy

WYSTAWCY 2023

BFF
Conduent
Philips
JTI
MWŁ
Wella
Nordea
Komfort
logo accentrure
logo capita
logo autodna
leroymerlin
zamet
finanteq
lidl
krotoski
atlas
barry callebaut
ups
daikin
jm
pwc
primient
takeda

PARTNERZY WYDARZENIA

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy u nas robi ponad 900 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. Obecnie mamy 1.680 drogerii w Polsce.

By zakupy były prostsze uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy aplikację Rossmann PL, z której korzysta 7,5 mln użytkowników.

Tworzymy zgrany zespół 17 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek).

Po pierwsze ludzie – to hasło, które jest dla nas niezwykle ważne. Nasi pracownicy to nasz kapitał. Cały czas rozwijamy się jako firma, ale też jako pracodawca. Wierzymy, że dobre miejsce pracy charakteryzuje się tym, że oprócz obowiązków daje pracownikom coś jeszcze – możliwość relaksu, rozwoju swoich pasji, integracji ze współpracownikami. Idea work-life balance jest nam bardzo bliska i co roku powiększamy naszą ofertę kierowaną do wszystkich pracowników.

rossmann

ABB jest globalnie wiodącą firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności?

https://careers.abb

https://talentplace.pl/abb/

abb

 

 

Philips to wiodący dostawca technologii medycznych oraz sprzętów pielęgnacyjnych, którego misją jest poprawa zdrowia osiągana poprzez kompleksową opiekę nad pacjentem, począwszy od zdrowego trybu życia, profilaktyki, po diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie, analizy kliniczne oraz doświadczenia swoich partnerów, aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia. Firma ma siedzibę główną w Holandii i jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej oraz opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej.

 

logo firmy Philips

Alorica tworzy niezwykłe cyfrowe doświadczenia klientów na dużą skalę.

Jesteśmy partnerem ds. Customer Experience dla innowacyjnych przedsiębiorstw z całego świata.

Nasz zespół liczący 100 000 pracowników zajmujących się rozwiązywaniem problemów, technologią i codziennymi operacjami współpracuje z globalnymi markami i innowatorami, w celu dostarczania spersonalizowanych cyfrowo interakcji oczekiwanych przez naszych klientów.

Poprzez strategiczne partnerstwa z technologiami najlepszego gatunku, projektujemy, integrujemy i optymalizujemy spersonalizowane rozwiązania cyfrowe, które mają na celu osiągnięcie przez klientów ich najbardziej pożądanych rezultatów teraz i w przyszłości.

 

alorica

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Łączymy naszą siłę w zakresie technologii z niezrównanym doświadczeniem branżowym, wiedzą funkcjonalną i globalnymi możliwościami realizacji. Jesteśmy

w stanie osiągać wymierne rezultaty dzięki szerokiej gamie usług, rozwiązań i zasobów w zakresie Strategy & Consulting, Technology, Operations, Industry X i Accenture Song. Jesteśmy firmą opartą na talentach i innowacjach, zatrudniającą 738 000 osób obsługujących klientów w ponad 120 krajach.

logo firmy Accenture

Biedronka TO MY. CODZIENNIE.


80 000 pracowników, 3450 sklepów w ponad 1100 miejscowościach, 17 centrów dystrybucyjnych, biura regionu i biuro główne w Warszawie. To właśnie Biedronka – część grupy Jeronimo Martins, lider branży retail w Polsce, który cieszy się zaufaniem 4 milionów klientów i tysięcy pracowników od ponad 27 lat. Codziennie.


Jesteśmy pewnym pracodawcą na niepewne czasy. Pracownikom sklepów i magazynów, obok pensji zasadniczej regularnie wypłacamy premie miesięczne, nagrody za obecność oraz nagrodę roczną, a także oferujemy dodatki finansowe w ciągu roku. Nasze wypłaty zawsze przychodzą na czas! Przyznajemy podwyżki stażowe, w oparciu o precyzyjne zasady. Oferujemy pakiet szkoleń, dedykowany poszczególnym stanowiskom oraz wdrożenie stanowiskowe. U nas możesz pracować w wielu obszarach i na wielu stanowiskach, począwszy od sklepu czy magazynu na stanowiskach początkowych, takich jak: Kasjer, Pracownik Sklepu, Sprzedawca-Kasjer, Sprzedawca Lady Tradycyjnej czy Magazynier, po stanowiska kierownicze i specjalistyczne, również w naszych biurach.

Stawiamy na rozwój i doceniamy zaangażowanie oraz codzienną pracę naszych pracowników- aż 90% awansów w sklepach i magazynach to awanse wewnętrzne. Dołącz do największego zespołu w Polsce i miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów Polaków!

jm

„Młodzi w Łodzi” to program wspierający łódzkich studentów i absolwentów w rozwoju kariery zawodowej w Łodzi i regionie. Realizatorem programu jest Urząd Miasta Łodzi, który integrując środowisko uczelni wyższych i biznesu, kreuje pozytywny wizerunek miejsca sprzyjającego młodym talentom, jednocześnie zapewniając wysoko wykwalifikowaną kadrę lokalnym przedsiębiorcom i nowym inwestorom.

Program oferuje portal praktyk i staży, staże wakacyjne, stypendia dla maturzystów i studentów, szkolenia i webinary, dni otwarte w firmach czy projekty „Zasmakuj studiowania w Łodzi” i „Zasmakuj pracy w Łodzi”.

 

mwl

WYSTAWCY 2023

signify
adaptive
fujitsu
abb
marel
polkomtel
logo wup
aflofarm
AW
ericsson
rossmann
corning
commerzbank
alorica
CERI
deloitte
pkf
Trec Nutrition
dectahlon
no fluff jobs
ey
wzl
mccormick

PATRONATY HONOROWE

patronaty

WYSTAWCY 2023

stellis
elc
level up
centerko
aktywizacja
otouczelnie
Gajusz
pko bp
PMI
nie musisz się dopasować
hutchinson
akademia przyszłości
szlachetna paczka
kwp

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ TARGI PRACY?

Wydział Zarządzania UŁ

Łódź, ul. Matejki 22/26

Networking i dobra zabawa

Przyjdź do nas 26 października i poszerzaj swoje kontakty. Targi Pracy na UŁ to okazja nie tylko networkingu z pracodawcami, to jest też świetna zabawa, zdobywanie gadżetów i zapewnienie sobie lżejszego startu w budowaniu swojej kariery. Współpracujemy z najlepszymi firmami z regionu, aby zapewnić Ci źródło aktualnych informacji o rynku pracy oraz umożliwić kontakt z Twoim przyszłym pracodawcą. Dzięki temu możesz już na studiach zacząć budować fundamenty pod dobre wejście na rynek pracy!

Zobacz jak było na ostatnich Targach Pracy

Targi Pracy pozwalają na konfrontację z potencjalnymi pracodawcami oraz dowiedzenie się jakie wymogi stawiane są zainteresowanym kandydatom.

Monika Bocian, absolwentka zarządzania