MASZ POMYSŁ NA STARTUP?

Chciałbyś zdobyć kompleksowe wsparcie profesjonalistów? Zapoznaj się z naszym przeglądem aktualnych inicjatyw, w których możesz wziąć udział - zdobywając cenne doświadczenie i szerokie kontakty. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o konkursach, programach akceleracyjnych i mentorskich, które mogą być kluczem do realizacji Twoich przedsięwzięć biznesowych.  

STARTUPS POWERED BY INVEST IN LODZ.

PROGRAM AKCELERACYJNY UMŁ

To program dla polskich i zagranicznych zespołów posiadających innowacyjne produkty lub usługi. W ramach Startups Powered by Invest in Lodz ze strony Miasta Łódź oraz Partnerów możecie otrzymać dodatkowe wsparcie merytoryczne (mentoring, szkolenia, networking) oraz granty pieniężne na dalszy rozwój projektu. Program oparty jest na doświadczeniach z kilkunastu edycji konkursu „Mam Pomysł na Startup”, dzięki któremu powstało ponad 400 firm. 

KONKURS EKSOC STARTUP

Konkurs EkSoc Startup jest formą wspierania studentów i doktorantów w tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. Jeżeli masz innowacyjny pomysł na biznes, myślisz o założeniu startupu lub firmy, ale potrzebujesz praktycznego know-how oraz wsparcia finansowego - ten konkurs jest dla Ciebie!  

Konkurs adresowany jest do studentów i doktorantów wszystkich uczelni wyższych z województwa łódzkiego (dowolnego stopnia, trybu, kierunku). Swój pomysł na biznes możesz zgłosić sam lub jako lider maksymalnie 5-osobowej grupy. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymują wsparcie mentorskie i szkoleniowe ze strony praktyków biznesu, a także mają szansę na wygranie nagrody pieniężnej. 

PROGRAM MENTORINGOWY INNOVATION HUB

Program Mentoringowy Fundacji Innovations Hub to przestrzeń do rozwijania pomysłów przez młodych przedsiębiorców i ambitnych studentów w obszarach: InnovateIT, MedBiz Innovations Program i Green Innovations Challenge. Program oferuje m.in. wsparcie mentoringowe w zakresie przygotowania biznesplanu i najważniejszych dokumentów inwestycyjnych pomocnych w dalszym rozwoju biznesowym i pozyskaniu kapitału. Program kierowany jest do osób poniżej 30 roku życia. 

Powrót na główną stronę