Akademia Kompetencji 2023 – oferta dla Partnerów

Otworzyliśmy formularz zgłoszeniowy dla Partnerów Akademii Kompetencji 2023. Tegoroczna edycja odbędzie się między 13 a 24 marca. Na propozycje szkoleń czekamy do 10 lutego.

Dotychczas w ramach największego wydarzenia szkoleniowego na Uniwersytecie Łódzkim przeszkoliliśmy ponad 13 000 osób. Zrobiliśmy to wspólnie z Partnerami: firmami i organizacjami z Łodzi i regionu, trener(k)ami i praktykami, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami ze student(k)ami UŁ. Wierzymy, że dołączycie do nas i tym razem.  

Czego szukamy? 

Badanie potrzeb szkoleniowych pokazało, że najbardziej pożądane przez studentów i studentki UŁ są praktyczne warsztaty, trwające maksymalnie 4 godziny. Uczenie się przez działanie, angażujące ćwiczenia, możliwość sprawdzenia się w praktycznych wyzwaniach – to rzeczy, na których zależy nam najbardziej. Wykłady i prezentacje – to formy, które cieszyły się o wiele mniejszym zainteresowaniem. 

Jaka trafić z tematem? Pomocne będą wyniki ankiety, które znajdziecie w załączonej ofercie współpracy

Co oferujemy? 

Wy przygotowujecie i prowadzicie warsztaty (w tym ewentualne materiały szkoleniowe), my dbamy o całą resztę. 

Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji szkolenia. Odpowiadamy za rekrutację osób uczestniczących, zapewniamy salę szkoleniową i jej podstawowe wyposażenie (lub dostęp do MS Teams, jeśli zdecydujecie się na realizację warsztatów online) oraz opiekuna/opiekunkę szkolenia. Przygotowanie zaświadczeń również leży po naszej stronie. 

Prezentacja firmy 

Dodatkowo, podczas Akademii Kompetencji przewidujemy możliwość 15-minutowych prezentacji o działalności firmy, które pozwolą dotrzeć do potencjalnych kandydatów i kandydatek.  

Dlaczego tylko/aż kwadrans? W badaniu potrzeb szkoleniowych (ale też w ewaluacji poprzednich warsztatów) coraz częściej pojawiały się informacje, że zacierały się granice między promocją działań firm, a faktyczną pracą szkoleniową. Dlatego – w myśl zasady, że to warsztaty będą najlepszą wizytówką Waszych organizacji - prosimy o to, żeby ewentualne prezentacje nie przekraczały 15 minut. Jeśli szukacie możliwości kompleksowego zaprezentowania Waszych działań i ofert pracy, zachęcamy do udziału w WorkShow - branżowych targach pracy, które odbędą się w kwietniu (szczegóły wkrótce). 

Jak się zgłosić? 

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w Akademii Kompetencji 2023 w charakterze Partnera, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 10 lutego. Wysłanie zgłoszenia nie gwarantuje realizacji zajęć - planujemy realizację około 10-15 szkoleń, które wybierzemy po zapoznaniu ze wszystkimi propozycjami. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Eweliną Milcarz - naszą specjalistką ds. kontaktu z pracodawcami: 

📧 ewelina.milcarz@uni.lodz.pl