Rozmowa kwalifikacyjna krok po kroku - zapraszamy na Studenckie Czwartki

Przygotowujesz się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz poczuć się pewniej podczas spotkań z rekruter(k)ami?

Rozmowa kwalifikacyjna krok po kroku

Zapraszamy na szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna krok po kroku, w trakcie którego:

• Dowiesz się, jakie intencje stoją za najczęściej zadawanymi pytaniami,
  • Poznasz najpopularniejsze rodzaje rozmów (dzięki czemu lepiej przygotujesz się do poszczególnych etapów rekrutacji)
  • Pozbędziesz się wątpliwości, jak rozmawiać o wynagrodzeniu

Dodatkowo, podczas naszego spotkania możesz sprawdzić się w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej. Mamy przestrzeń dla 1-2 osób, które chcą przećwiczyć odpowiedzi (i nie boją się zrobić tego na forum).

Na kolejne Studenckie Czwartki zapraszamy 12 stycznia. Zajęcia odbywają się stacjonarnie, w sali szkoleniowej przy Lumumby 14. Przewidywany czas pracy to około 2 godzin (17.00-19.00). Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają pakiet informacji organizacyjnych po zamknięciu rejestracji (nie później, niż 10 stycznia).

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń (poniżej 8).

Dla kogo:

Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim studentki i studentów Uniwersytetu Łódzkiego. W spotkaniu mogą uczestniczyć także absolwentki i absolwenci UŁ oraz osoby pracujące na naszej Uczelni. W przypadku wolnych miejsc dopuszczamy udział osób spoza UŁ (w tym uczennice i uczniowie szkół średnich, studentki i studenci innych uczelni itp.).

Szczegółowe informacje na temat Studenckich Czwartków znajdziesz na stronie projektu (TUTAJ).

Jak się zgłosić:

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zajęciami? Wypełnij formularz zgłoszeniowy (dostępny W TYM MIEJSCU). Rejestracja potrwa do 10 stycznia (do 12:00) lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Po zamknięciu rejestracji skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Prowadzący:

Warsztaty poprowadzą Joanna Stompel (joanna.stompel@uni.lodz.pl) i Jędrzej Szynkowski (jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl).