Studenckie Czwartki - Autoprezentacja podczas interview

Zapraszamy na drugie Studenckie Czwartki w semestrze letnim 2023/2024. 28 marca będziemy ćwiczyć autoprezentację w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej. Szczegóły poniżej.

O warsztatach

Zapraszamy na warsztaty poświęcone autoprezentacji podczas interview na których zajmiemy się sztuką budowania profesjonalnego wizerunku podczas rozmów kwalifikacyjnych. Pierwsze wrażenie często decyduje o naszym sukcesie zawodowym i osobistym, a umiejętność autoprezentacji staje się nieodzowna w procesie poszukiwania pracy.

Ten warsztat jest dla Was, jeśli chcecie lepiej poradzić sobie ze stresem rekrutacyjnym oraz zaprezentować swój profesjonalny wizerunek na spotkaniu z pracodawcą.

Spotykamy się 28 marca (17.00 - 19.00) w sali szkoleniowej Biura Karier UŁ przy ul. Lumumby 14.

Zajęcia poprowadzą małgorzata Sinior i Martyna Dębska.

W programie:

• praktyczne wskazówki dotyczące komunikacji werbalnej i niewerbalnej podczas rozmowy rekrutacyjnej
  • radzenie sobie ze stresem rekrutacyjnym oraz trening autoprezentacji.

Jak się zgłosić?

Zapisy są dostępne w Portalu Rozwoju Kariery (TUTAJ).

Studenckie Czwartki

Studenckie Czwartki to cykl popołudniowych warsztatów, podczas których ćwiczymy kluczowe umiejetności. Ofertę zajęć w semestrze letnim 2023/2024 sprawdzicie na stronie programu.