Studenckie Czwartki - semestr zimowy 2022/2023

Do naszej oferty wracają Studenckie Czwartki - cykl popołudniowych szkoleń, w których wspieramy rozwój kluczowych kompetencji. W semestrze zimowym 2022/2023 przygotowaliśmy dla Was 4 propozycje.

Tym razem przy Lumumby 14 czeka na Was cykl powiązanych tematycznie spotkań. Skupimy się na procesie poszukiwania zatrudnienia i całęj otoczce, dzięki której stawianie pierwszych kroków na rynku pracy będzie łatwiejsze.

Zaczynamy już 13 października szkoleniem Jak szukać pracy? 

Jak szukać pracy?

Zastanowimy się, czym kierować się przy wyborze pracodawcy i porozmawiamy o metodach szukania pracy. Sprawdzimy, które z nich są najskuteczniejsze i zaprosimy Was do ćwiczeń, które pozwolą Wam szybciej docierać do interesujących ofert i poczuć się pewniej w kontakcie z pracodawcą.

Zapisy i dodatkowe informacje

Więcej informacji znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym, który jest dostępny W TYM MIEJSCU. Zapisy do 11 października (do 12:00) lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Po zamknięciu rejestracji skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Pozostałe szkolenia

W semestrze zimowym 2022/2023 zapraszamy również na warsztaty:

Jak stworzyć skuteczne CV? - 17 listopada

Jak zadbać o wizerunek w sieci? - 15 grudnia

Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi pytaniami rekruterów? - 12 stycznia

Prowadzący

Warsztaty poprowadzą Joanna Stompel (joanna.stompel@uni.lodz.pl) i Jędrzej Szynkowski (jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl).

Informacje organizacyjne

Wszystkie zajęcia odbywają się w czwartki, w popołudniowych godzinach (17.00-19.00). Zapisy będziemy otwierać z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Planujemy realizację warsztatów w siedzibie Biura Karier UŁ. Na koniec semestru przygotowujemy dla Was zaświadczenia, zawierające wykaz spotkań, w których weźmiecie udział (możecie zapisać się na dowolną ilość, nawet na jedno, choć zachęcamy do przejścia przez cały cykl).

Więcej informacji o Studenckich Czwartkach TUTAJ.