Szkolenia Students' POWER - aktualne nabory

Trwa rekrutacja na lutowe szkolenia w projekcie Students' POWER! Sprawdźcie, jakie możliwości przygotowaliśmy.

Jeśli szukacie rozbudowanych, merytorycznych szkoleń - trafiliście pod właściwy adres. W najbliższym czasie startują kolejne edycje szkoleń, które realizujemy w ramach projektu Students' POWER. Warto się pospieszyć - w kilku przypadkach to ostatnia okazja do rozwinięcia kluczowych kompetencji zupełnie za darmo.

Szkolenia Students' POWER - aktualny nabór

Aktualne rekrutacje

Prowadzimy rejestrację na:

💡 Kurs Design Thinking

Wymiar szkolenia: 3 dni (20 godzin)
Termin i miejsce szkolenia: 30 stycznia, 1 i 2 lutego, stacjonarnie (Biuro Karier UŁ, ul. Lumumby 14)
Zapisy: do 26 stycznia: 👉LINK

📈 Google Ads i ADS PRO

Wymiar szkolenia: 2 dni (16 godzin)
Termin i miejsce szkolenia: 20-21 lutego, stacjonarnie (miejsce realizacji: w trakcie ustalania)
Zapisy: do 6 lutego: 👉LINK

🐍 Programowanie w języku Python

Wymiar szkolenia: 4 dni (32 godziny)
Termin i miejsce szkolenia: 20-23 lutego, stacjonarnie (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ, ul. Rogowska 26)
Zapisy: do 12 lutego: 👉LINK

Edit: brak miejsc - aktualnie możecie zapisywać się na kolejną edycję, która odbędzie się wiosną.

🗃 Administrator Baz Danych

Wymiar szkolenia: 4 dni (32 godziny)
Termin i miejsce szkolenia: 28 lutego – 3 marca, stacjonarnie (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ, ul. Rogowska 26)
Zapisy: do 14 lutego: 👉LINK

🎨 Grafika Komputerowa

Wymiar szkolenia: 2 dni (16 godzin)
Termin i miejsce szkolenia: 2-3 marca, stacjonarnie (miejsce realizacji: w trakcie ustalania)
Zapisy: do 22 lutego: 👉LINK

📢 Social Media Marketing

Wymiar szkolenia: 2 dni/16 godzin
Termin i miejsce szkolenia: 9-10 marca, stacjonarnie (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ, ul. Rogowska 26)
Zapisy: do 22 lutego: 👉LINK

Dla kogo?

W szkoleniach mogą uczestniczyć studenci i studentki 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Łódzkim. Jeśli braliście udział w stażach lub szkoleniach miękkich (Design Thinking, Własna firma dla przedsiębiorczych), możecie wziąć udział w bieżącej rekrutacji.

⚠️ Uwaga: kurs Design Thinking możecie łączyć z dowolną ścieżką szkoleniową. W pozostałych przypadkach możecie zapisać się na jeden kurs (projekt nie dopuszcza opcji łączenia szkoleń twardych ze sobą - zdecydujcie się na najbardziej interesującą Was opcję).

ℹ️ Więcej informacji, dotyczących projektu Students’ POWER znajdziecie W TYM MIEJSCU.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką szkoleń - Alicją Kucharską (📧alicja.kucharska@uni.lodz.pl).