Wracają Studenckie Czwartki - zapraszamy na szkolenie poświęcone procesowi zmiany!

„Proces zmiany - korzyści wynikające z opuszczenia swojej strefy komfortu” to temat pierwszych Studenckich Czwartków w semestrze letnim 2022/2023. Zapraszamy już 18 maja!

Studenckie Czwartki - proces zmiany

O warsztatach

Doświadczanie zmian, szczególnie tych, które pojawiają się w naszym życiu nieproszone powoduje zwykle opór. Zmiany częściej kojarzą się z czymś trudnym i często podchodzimy do nich z niechęcią. Szkolenie ma na celu pokazanie pozytywnej strony zmiany oraz korzyści, które wiążą się z opuszczaniem swojej strefy komfortu!

Czego się nauczysz?

Dzięki szkoleniu:

  • poznasz etapy psychologicznych reakcji na zmianę
  • zapoznasz się ze strategiami, które mogą być pomocne w drodze do realizacji Twoich celów
  • dostrzeżesz korzyści wynikające z opuszczenia swojej strefy komfortu

Dla kogo?

Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim studentki i studentów Uniwersytetu Łódzkiego. W spotkaniu mogą uczestniczyć także absolwentki i absolwenci UŁ oraz osoby pracujące na naszej Uczelni. W przypadku wolnych miejsc dopuszczamy udział osób spoza UŁ (w tym uczennice i uczniowie szkół średnich, studentki i studenci innych uczelni itp.).

Szczegółowe informacje na temat Studenckich Czwartków znajdziesz na stronie projektu (TUTAJ).

Jak się zgłosić?

Żeby zapisać się na warsztaty, skorzystaj z Portalu Rozwoju Kariery (LINK). Po wejściu w wydarzenie, przycisk zapisu będzie dostępny w prawym górnym rogu. Jeśli go nie widzisz, prawdopodobnie nie zaznaczyłaś/nie zaznaczyłeś zgód na przetwarzanie danych osobowych (możesz to zrobić w sekcji profilu, poświęconej CV).

Rejestracja potrwa do 16 maja (do 12:00) lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Po zamknięciu rejestracji skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Uwaga: jeśli zapisałaś/zapisałeś się na szkolenie, ale nie możesz wziąć udziału w nim udziału - pamiętaj o wypisaniu się w systemie.

Informacje organizacyjne

Zajęcia odbywają się stacjonarnie, w sali szkoleniowej przy Lumumby 14. Przewidywany czas pracy to około 2 godzin (17.00-19.00). Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają pakiet informacji organizacyjnych po zamknięciu rejestracji (nie później, niż 16 maja). Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń (poniżej 6).

Trenerka

Martyna Dębska - absolwentka socjologii, studentka psychologii i autorka bloga motywacyjnego Motivate Design. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami wysokiej jakości e-materiałów związanych z kształceniem. Swój wolny czas poświęca na dzielenie się z innymi pozytywną energią i motywacją do działania.