Szczegóły

Masz dobre wyniki w nauce? Angażujesz się społecznie, lub masz osiągnięcia w konkursach? Do przyznania jest 30 nagród o łącznej wartości 60 000 zł.

Masz dobre wyniki w nauce? Angażujesz się społecznie, lub masz osiągnięcia w konkursach? Aplikuj o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego. Do przyznania jest 30 nagród o łącznej wartości 60 000 zł. O nagrodę mogą ubiegać się również studenci I roku studiów!

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Aby aplikować:

1. Zarejestruj się na platformie Santander Open Academy i aktywuj konto - na adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie).
  2. Zaloguj się na platformie
  3. Na stronie programu wciśnij czerwony przycisk widoczny po prawej stronie "Aplikuj" oraz uzupełnij i wyślij formularz - otrzymasz potwierdzenie mailowe.

Dla kogo:

Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:

• jesteś studentem lub doktorantem Uniwersytetu Łódzkiego
  • chcesz zainwestować w swój rozwój

O nagrodzie:

Mamy do rozdania 30 nagród w wysokości 2 000 zł brutto każda, dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

• Do 8 kwietnia 2024r. – wyślij aplikację na Santander Open Academy.
  • Do 10 kwietnia 2024r. – poinformujemy Cię czy przechodzisz do drugiego etapu rekrutacji.
  • Do 17 kwietnia 2024r.– uzupełnij formularz aplikacyjny i dołącz wymagane dokumenty.
  • Do 7 maja 2024r. – poinformujemy Cię czy jesteś w gronie zwycięzców.
  • Od 7 do 13 maja 2024r. – potwierdź przyjęcie nagrody na Santander Open Academy.

Co bierzemy pod uwagę wybierając uczestników do programu:

• czy spełniasz warunki formalne
  • wyniki w nauce
  • zaangażowanie społeczne i zaangażowanie na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego
  • rozwój zawodowy i osobisty
  • aktywność naukowa
  • konkursy