BRANŻOWE TARGI PRACY NA #UNILODZ

WorkShow to spotkanie studentów Uniwersytetu Łódzkiego z firmami poszukującymi kandydatów do pracy w konkretnych sektorach. Taka formuła pozwala pracodawcom szybko i łatwo dotrzeć do dużej liczby studentów o konkretnym profilu wykształcenia.

W tej edycji biorą udział cztery Wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, na których rekruterzy będą proponować studentom rozwój zawodowy w takich branżach jak SSC/BPO, bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości, data science, IT, analityka, geoinformatyka.

W tym roku targi odbędą się na pięciu wydziałach w godzinach 10-15:

• Wydział Matematyki i Informatyki (IT & DATA SCIENCE) - 11 marca 2024 r. (ul. Banacha 22)
  • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny (FINANCE, TSL & IT) - 12 marca 2024 r. (ul. P.O.W. 3/5, budynek T)
  • Wydział Filologiczny (BPO & COMMUNICATION) - 14 marca 2024 r. (ul. Pomorska 171/173)
  • Wydział Biologii i Ochrony Środowiska (BIOTECH, SCIENCE & LABS) - 18 marca 2024 r. (ul. Pomorska 141/143)
  • Wydział Prawa i Administracji (PRAWO I ADMINISTRACJA) - 20 marca 2024 r.(ul. Kopcińskiego 8/12).

W zeszłorocznej edycji wzięło udział 36 firm oraz ponad  3 000 studentów/ek i absolwentów/ek.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA STUDENTÓW?

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na WorkShow - Branżowe Targi Pracy! To wyjątkowa okazja, aby spotkać przedstawicieli firm i poznać oferty praktyk, staży, a nawet pracy. Na przygotowanych stoiskach będzie można porozmawiać o rekrutacji i dowiedzieć się więcej o interesujących nas branżach. Nie przegap szansy na znalezienie wymarzonej pracy!

Widzimy się na WorkShow!

p

Jeśli zastanawiasz się :

…jak się wyróżnić podczas rekrutacji?

…jakich pytań nie może zadać pracodawca?

… ile powinieneś zarabiać na danym stanowisku?

albo

… czy sztuczna inteligencja zabierze ci pracę?

Zapraszamy cię na krótkie 30 minutowe warsztaty Tipy rekrutacyjne podczas Workshow. W trakcie warsztatów będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania i zdobyć praktyczne wskazówki i techniki, które pozwolą Wam na bezstresową rozmowę z przyszłym pracodawcą.

Na warsztaty nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjść w dniu wydarzenia na poszczególnych Wydziałach (bez rejestracji)

• Wydział Matematyki i Informatyki - 11 marca godz. 12:00 (sala D102)

• Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny - 12 marca  godz. 12:00 (sala T301 w budynku T)

• Wydział Filologiczny - 14 marca  godz. 12:00 (sala 0.02)

• Wydział Biologii i Ochrony Środowiska - 18 marca godz. 12:00 (sala Bfi54)

• Wydział Prawa i Administracji – 20 marca godz. 12:00 (sala 0.15)

Zapraszamy😊

Masz refleks? Pokaż nam swoje umiejętności i zgarnij fantastyczne nagrody! 🚀

🌟 Jak to działa? To proste!

1. Odwiedź nasze stoisko na w trakcie trwania WorkShow w dniach 11-20 marca 2024 w godzinach 10-15.
  2. Zagraj na Refleksomierzu.
  3. Im szybciej zareagujesz, tym lepsza nagroda czeka na Ciebie!

🎁 Co możesz wygrać? 🎁 Od drobnych gadżetów po nagrody przygotowane przez firmy biorące udział w wydarzeniu.

Nie czekaj! Przyjdź i pokaż nam, co potrafisz! Zapraszamy na nasze stoisko - czekają na Ciebie świetna zabawa i szansa na wygranie fantastycznych nagród

WYSTAWCY 2024

ogród botaniczny
zarząd zieleni miejskiej
Nordea

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z 2023 ROKU!

Powrót na główną stronę