STUDENTS ALUMNI MEETUPS (SAM)

Wykłady, ćwiczenia, sesje, egzaminy, nowe znajomości – studia szybko mijają. Zazwyczaj pod koniec pojawia się pytanie: co dalej?  Students Alumni Meetup ułatwi odpowiedź na to pytanie, Czy istnieje życie po studiach? to spotkanie studentów z absolwentami reprezentującymi różne ścieżki kariery:

IDEA

W trakcie wydarzenia studenci mogą poznać możliwości i perspektywy rozwoju zawodowego, zadać konkretne pytania, dowiedzieć się o odczuciach, posłuchać rad absolwentów dotyczących wyborów i decyzji zawodowych.  W swobodnej atmosferze – rozmów przy stolikach, przekonać się, czy istnieje życie po studiach.

Wydarzenie jest dostosowane do konkretnego Wydziału Uniwersytetu Łódzkiego. Zaproszeni przedstawiciele do absolwenci goszczącego wydziału.

KORZYŚCI

• Poznanie środowiska pracy różnych ścieżek zawodowych
  • Zachęcenie do świadomego planowania kariery
  • Networking