Nowa globalna platforma e-learningowa Santander Open Academy

Santander uruchomił nową globalną platformę e-learningową Santander Open Academy. Znajdą tam Państwo bezpłatne szkolenia oraz materiały edukacyjne.

Ponad 25 000 miejsc na szkolenia z języków obcych, narzędzi cyfrowych i bez limitu miejsc na bezpłatnej platformie edukacyjnej #NeverStopLearning

Obecnie trwa nabór na kilka ciekawych programów rozwojowych. Zachęcamy do zapoznania się i aplikowania. Dotychczas ponad 1230 studentów, doktorantów, pracowników naszej uczelni wzięło udział w programach wspieranych przez bank.

Kto może aplikować:

• o udział może aplikować każdy powyżej 18. roku życia m.in. studenci, doktoranci, wszyscy pracownicy uczelni i absolwenci;
  •  uczestnicy nie muszą być klientami Grupy Santander.­­­­

Szkolenia online

Obecnie trwają nabory na:

• Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego 2024
    30 nagród finansowych o wartości 2 000 zł. dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego którzy osiągają wysokie wyniki w nauce, są zaangażowani w działalność społeczną, lub mają osiągnięcia w konkursach. O Nagrodę mogą ubiegać się również studenci I-szego roku. Aplikuj do 8 kwietnia 2024 r.
  • Szkolenie Santander | Angielski i IELTS z British Council 2024
    5 000 miejsc na kurs języka angielskiego na poziomach od A1 do C1. Otrzymasz 3-miesięczny dostęp do globalnej platformy English Online Self-Study (około 140h samodzielnej nauki), 4 webinariów językowych Live25 (gramatyka i wymowa) miesięcznie oraz 2 lekcji online z nauczycielami. Najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnie testu IELTS. Aplikuj do 13 maja 2024 r.
  • Szkolenie Santander | Hiszpański, niemiecki, francuski i włoski z eTutor 2024
    20 000 miejsc na bezpłatny kurs online na platformie eTutor. Masz do wyboru jeden z czterech języków. Ćwiczysz czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu (około 150 godzin nauki). Otrzymasz dostęp do platformy na 180 dni. Lekcje możesz wykonywać w dowolnym miejscu i czasie. Aplikuj do 13 maja 2024 r.
  • Szkolenie Santander | Learn Excel, Canva, PowerBI or Photoshop
    5 000 miejsc na bezpłatny kurs online na platformie Udemy. Masz do wyboru jeden z czterech kursów. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat. Aplikuj do 30 kwietnia 2024 r.

Szkolenia wyjazdowe

• Szkolenie Santander | USA Summer Experience - UPENN
    90 miejsc dla studentów i początkujących specjalistów w wieku od 18 do 30 lat. Program oferuje 3 tygodniowy pobyt w Uniwersytecie Pensylwanii podczas którego będziesz szlifować język angielski. Rozwiniesz umiejętności językowe w zakresie jasnej i pewnej komunikacji w środowisku uczelnianym i zawodowym. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat uczestnictwa od UPenn. Aplikuj do 13 marca 2024 r.
  • Szkolenie Santander | SW50 Leadership Programme 2024 - LSE
    50 miejsc na 5 dniowe szkolenie  dla  kobiet na najwyższych stanowiskach kierowniczych (C-suite). Poznasz różne style przywództwa, strategii i narzędzi. Wprowadzimy Cię do najnowszych metod zarządzania behawioralnego, ale także strategicznego podejmowania decyzji. Szkolenie prowadzą wykładowcy z London School of Economics and Political Science (LSE) w języku angielskim. Po realizacji szkolenia otrzymasz certyfikat uczestnictwa od LSE. Aplikuj do 13 marca 2024 r.
    Link do naboru

Szkolenia bez procesu selekcji i limitu miejsc

Nowością na platformie są szkolenia dostępne od ręki dla każdego. Wdrożyliśmy system LMS, dzięki któremu każdy może zrealizować wybrane szkolenie i uzyskać certyfikat. Po prostu wybierasz to które Cię interesuje i od razu otrzymujesz do niego dostęp. Jest to też świetna okazja do podszlifowania języków obcych - ponieważ realizowane są w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Aktualnie dostępne:

• Generatywna sztuczna inteligencja (AI)
  • Marketing cyfrowy
  • Wprowadzenie do Data Science
  • Transformacja cyfrowa
  • Chmura obliczeniowa
  • Big Data
  • Internet rzeczy (IoT)
  • Negocjacje

Stypendium Santander dla Erasmusa 2024

Jeśli jesteś studentem, osiągasz dobre wyniki w nauce i planujesz wyjechać za granicę na program Erasmus+, aplikuj na Stypendium Santander dla Erasmusa 2024. Skorzystaj z szansy otrzymania dodatkowych 2.500 zł, aby pokryć koszty Twojego wyjazdu. Aplikuj do 19 kwietnia 2024 r. i przeżyj niezapomniane doświadczenie.
Link naboru

Zalecamy otwieranie powyższych linków z użyciem najnowszej przeglądarki np. Google Chrome w celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej. Zachęcamy do odwiedzania: platformy oraz profilu, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

W razie pytań prosimy o kontakt z:
Karolina Lipa-Michalec
Menedżer Placówki Santander Universidades