Studenckie Czwartki - Ludzie z 4 planet: poznaj FRIS®

Zastanawialiście się kiedyś co sprawia, że łatwo odnajdujecie się w kontakcie z niektórymi osobami, podczas gdy perspektywa współpracy z innymi jest - delikatnie mówiąc - mało zachęcająca? W jaki sposób podejmujecie decyzje? Jak działacie pod wpływem stresu? W jakie zadania najchętniej się angażujecie? Dobrze, ale dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi mogą dostarczać style myślenia FRIS®. Porozmawiamy o nich już 16 maja w ramach Studenckich Czwartków.

Model FRIS® mówi o 4 perspektywach poznawczych, które odgrywają kluczową rolę w tym, jak myślimy i działamy. Ich świadomość pozwala lepiej poznać siebie, swoje predyspozycje i potrzeby. Nie tylko w zawodowym kontekście. 

Najbliższe spotkanie w ramach Studenckich Czwartków - naszego popołudniowego cyklu warsztatów - będzie poświęcone stylom myślenia FRIS®.

Porozmawiamy o ich mocnych stronach i "długich ogonach". Zastanowimy się, jak komunikować się pomiędzy różnymi stylami. I - to kluczowe - zaprosimy Was do refleksji nad własnym stylem myślenia FRIS®, dzięki czemu dowiecie się, co możecie wnieść do zespołu: w pracy, na studiach, w organizacji studenckiej...

Na warsztaty zapraszamy 16 maja (17.00 - 19.30) do sali szkoleniowej Biura Karier UŁ przy ulicy Lumumby 14. Wymagana wcześniejsza rejestracja w Portalu Rozwoju Kariery: LINK DO ZAPISÓW.

Szczegółowe informacje na temat Studenckich Czwartków są dostępne NA STRONIE PROJEKTU.

Uwaga: na warsztaty zapraszamy osoby, które jeszcze nie korzystały z badania FRIS®. Spotkanie ma na celu wprowadzić w koncepcję stylów myślenia i zaprosić Was do refleksji nad własnym stylem. Po warsztatach dla zainteresowanych będzie możliwość umówienia się na badanie i indywidualną konsultację w dogodnym terminie. Więcej na ten temat TUTAJ.