Studenckie Czwartki - oferta w semestrze letnim 2023/2024

Za moment startuje kolejna edycja Studenckich Czwartków. W semestrze letnim 23/24 przygotowaliśmy dla Was pięć propozycji. W programie znajdziecie sprawdzone klasyki i kilka nowości.

Studenckie Czwartki to cykl popołudniowych warsztatów, który zadebiutował w naszej ofercie w 2018 roku. To propozycja dla osób, które z róznych względów nie mogą skorzystać ze wsparcia w godzinach pracy Biura Karier UŁ, a są zainteresowane rozwijaniem kluczowych kompetencji na rynku pracy.

Kilka tygodni temu zamknęliśmy pierwszą w tym roku edycję. W semestrze zimowym zorganizowaliśmy 4 warsztaty wokół koncepcji 4K, ćwicząc kolejno: komunikację, kreatywnośc, krytyczne myślenie i kooperację (więcej o szkoleniach TUTAJ).

Oferta w semestrze letnim 23/24

W najbliższych miesiącach przygotowaliśmy dla Was 5 spotkań. Zaczynamy jeszcze w lutym od warsztatów, poświęconych budżetowi studenckiemu (ZAPISY). 

W marcu i kwietniu zapraszamy do stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. Podpowiemy, jak zadbac o autoprezentację podczas rozmowy kwalifikacyjnej i podzielimy się wskazówkami, dzięki którym podrasujecie swoje CV.

Dlaczego z niektórymi osobami pracuje się świetnie, a kontakt z innymi doprowadza nas do szału? W jaki sposób podejmujemy decyzje? Podczas majowych warsztatów przybliżymy Wam model FRIS®.

Cykl zamkniemy czerwcowym spotkaniem, które dedykujemy osobom, przygotowującym się do obron prac dyplomowych. 

Program zajęć

29 lutego - Budżet studencki na start

28 marca - Autoprezentacja podczas interview

25 kwietnia - Pimp your CV!

9 maja - Ludzie z 4 planet: poznaj FRIS®

6 czerwca - Jak dobrze wypaść na egzaminie dyplomowym?

Więcej informacji

Szczegółowe informacje o Studenckich Czwartkach są dostępne na stronie programu (TUTAJ). Znajdziecie na niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i organizacyjny niezbędnik.

Do zobaczenia 29 lutego!