Targi Pracy na UŁ 2024

24 października 2024

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy. Odkrywaj nowe możliwości jakie dają w Łodzi atrakcyjni pracodawcy.

#CareerFullyCharged

PODSTAWOWE INFORMACJE

SZEROKA PALETA MOŻLIWOŚCI ZAPREZENTOWANIA FIRMY JAKO ATRAKCYJNEGO PRACODAWCY.

Ponad 5 tysięcy odwiedzających

Co roku Targi odwiedzają rzesze studentów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych!

Strefa ofert

Wystawianie swoich ofert pracy na specjalnej strefie przeznaczonej dla wszystkich odwiedzających Targi UŁ!

Działania promocyjne

Szerokie dziłania promocyjne na wszystkich naszych socialach!

Wsparcie organizacyjne

Wspieranie przez zespół Biura Karier nie tylko przed Targami Pracy ale podczas samego wydarzenia!

OSIEMNASTA EDYCJA TO WIELE MOŻLIWOŚCI, ZARÓWNO DLA STAWIAJĄCYCH PIERWSZE KROKI ZAWODOWE JAK I DLA OSÓB PRACUJĄCYCH.

Stoiska firm

W tym roku jest z nami aż XX firm z ofertami płatnych praktyk, staży i pracy. Zacznij budować swoją karierę zawodową już na studiach

Zdjęcia do CV

Przyjdź na Targi Pracy i zrób sobie za darmo profesjonalne zdjęcia do CV dzięki któremu nie tylko się wyróżnisz, ale i zwiększysz swoje szanse u potencjalnych pracodawców

Strefa doradcza

Przyjdź na Targi Pracy i skonsultuj swoje dokumenty aplikacyjne. Wyróżnij się wśród innych

Atrakcyjne nagrody

Szczegóły wkrótce...

Zainteresowane uczestnictwem firmy i instytucje zapraszamy do kontaktu z Organizatorami pod adresem: biurokarier@uni.lodz.pl.

Opisy poszczególnych pakietów znajdują się w dokumentach zgłoszeniowych dostępnych drogą mailową.

WYSTAWCY 2024

bff
adaptive
philips
mlodzi w łodzi
autodna
nordea
aflofarm
eurofins
conduent
corning
komfort
pwc

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ TARGI PRACY?

Wydział Zarządzania UŁ

Łódź, ul. Matejki 22/26

Networking i dobra zabawa

Przyjdź do nas 26 października i poszerzaj swoje kontakty. Targi Pracy na UŁ to okazja nie tylko networkingu z pracodawcami, to jest też świetna zabawa, zdobywanie gadżetów i zapewnienie sobie lżejszego startu w budowaniu swojej kariery. Współpracujemy z najlepszymi firmami z regionu, aby zapewnić Ci źródło aktualnych informacji o rynku pracy oraz umożliwić kontakt z Twoim przyszłym pracodawcą. Dzięki temu możesz już na studiach zacząć budować fundamenty pod dobre wejście na rynek pracy!

Targi Pracy pozwalają na konfrontację z potencjalnymi pracodawcami oraz dowiedzenie się jakie wymogi stawiane są zainteresowanym kandydatom.

Monika Bocian, absolwentka zarządzania