AKADEMIA KOMPETENCJI

Godło Polski
AKADEMIA KOMPETENCJI

AKADEMIA KOMPETENCJI

WEŹ UDZIAŁ W CYKLU BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW PROWADZONYCH PRZEZ PRAKTYKÓW BIZNESU!

Akademia Kompetencji to cykl bezpłatnych warsztatów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów oraz firmy szkoleniowe. Po raz kolejny wspieramy studentów w zdobywaniu kompetencji poszukiwanych na rynku pracy, tym razem w hybrydowej formie.

Nasi Partnerzy dzielą się wiedzą i doświadczeniami w atrakcyjnej formule. Podczas Akademii Kompetencji kładziemy nacisk przede wszystkim na warsztaty i szkolenia - tę formę wskazaliście jako najbardziej pożądaną w badaniu potrzeb szkoleniowych.

Dla studentów

Informacje

Tegoroczna edycja Akademii Kompetencji odbywa się w terminie 15-26 kwietnia. Wszystkie szkolenia rozpoczynają się o godzinie 10.00.

Zajęcia trwają maksymalnie do 4 godzin.

Warsztaty stacjonarne odbywają się w Biurze Karier UŁ (ul. Lumumby 14). Webinary oraz warsztaty online - w aplikacji MS Teams.

Szczegółowe informacje znajdziesz w opisach poszczególnych szkoleń.

Wątpliwości? Sprawdź najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłaś/-eś odpowiedzi napisz na: szkolenia.bk@uni.lodz.pl

Zapisy na Akademię Kompetencji są otwarte od 26 marca (8:00) - formularze zgłoszeniowe na poszczególne warsztaty i webinary są dostępne do 48 h przed startem zajęć.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Co warto wiedzieć?

Start zapisów na Akademię Kompetencji 2024: 26 marca (8:00).

Rekrutacja odbywa się w oparciu o Portal Rozwoju Kariery. Aby wysłać zgłoszenie, niezbędne jest posiadanie konta w portalu.

Uwaga: jeśli logujesz się do Portalu po raz pierwszy i nie widzisz przycisku "zapisz się" przy wybranym spotkaniu, sprawdź, czy zaznaczyłaś/eś zgody na przetwarzanie danych w swoim profilu. 

 

 1. Szkolenia w ramach Akademii Kompetencji są dedykowane dla studentów, studentek, absolwentek i absolwentów UŁ. Udział jest bezpłatny.
 2. Spotkania odbywają się stacjonarnie (w siedzibie Biura Karier UŁ) lub online (w aplikacji MS Teams).
 3. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o 10:00 i trwają maksymalnie do 14:00.
 4. Możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań (w praktyce - maksymalnie w 10 warsztatach lub webinarach, po jednym każdego dnia Akademii Kompetencji 2024)..
 5. W przypadku, gdy nie możesz wziąć udziału w spotkaniu, wyrejestruj się ze spotkania w Portalu Rozwoju Kariery przed zajęciami. Możesz to zrobić najpóźniej na 48 godzin przed startem zajęć. Między zamknięciem zapisów a 10.00 w dzień poprzedzający szkolenie możesz zrezygnować z zajęć, wysyłając nam mail na adres: szkolenia.bk@uni.lodz.pl. Jeśli rezygnujesz na mniej, niż 24 godizny przed startem warsztatów/webinaru,Twoją nieobecność traktujemy jako nieusprawiedliwioną.
 6. Po zakończeniu wydarzenia wyślemy zaświadczenia, potwierdzające uczestnictwo w warsztatach i webinarach. Mail z dokumentem otrzymasz najpóxniej do końca semestru letniego 23/24. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest udział we wszystkich spotkaniach, na jakie się zapiszesz. Zaświadczenia otrzymają także osoby z usprawiedliwionymi nieobecnościami. Wprowadziliśmy tę zasadę kilka edycji temu ze względu na fakt, że około 30% zapisanych osób nie informuje nas wcześniej o nieobecności - a to przekłada się na trudności organizacyjne. Zwłaszcza w sytuacji, w której dysponujemy listą rezerwową na dane szkolenie.
 7. Przed wysłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z sekcją FAQ i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, dotyczące Akademii Kompetencji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób biorących udział w Akademii Kompetencji:

 

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Łódzki, z siedzibą przy ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź.
 • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Uniwersytetu Łódzkiego: na wyżej wskazany adres korespondencyjny z dopiskiem: Inspektor Ochrony Danych UŁ; e-mail: iod@uni.lodz.pl
 • Podane przez Panią/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do projektu „Akademia Kompetencji”. Podstawę prawną przetwarzania stanowi wyrażona przez Panią/Pana zgoda.
 • W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu, w jakim zostały zebrane tj. organizacji i przeprowadzenia rekrutacji do projektu „Akademia Kompetencji”,
 • Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom uprawnionym na podstawie właściwych przepisów prawa oraz stosownych umów zawartych z Uniwersytetem.
 • W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
 1. dostępu do swoich danych osobowych,
 2. ich sprostowania,
 3. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 4. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych – jeżeli dotyczy,
 5. przenoszenia danych osobowych na warunkach określonych w przepisach prawa, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji do Programu, a następnie uczestnictwa w Programie.

 


Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz. U. UE. L. 2016.119.1) – „RODO”.

PARTNERZY 2024

ABBlogotyp - ABB
Adaptiveadaptive
Agencja Bezpieczeństwa WewnętrznegoABW
AtlasAtlas Sp. z o.o. - logo
CodeaccessSzkoła Programowania Codeaccess
CommerzbankCommerzbank - logotyp
CorningCorning
Danonelogotyp - Danone
Design Thinking Institutelogotyp - DTI
Evidenlogotyp - Eviden
EYEY
GoodylabsGoodylabs - logotyp
Grupa SETGrupa SET
HSS Worklogotyp - HSS Work
Krotoskilogotyp - Grupa Krotoski
Philips PolskaPhilips Polska - logotyp
PwCpwc
Sklepy Komfortlogotyp - Sklepy Komfort
Sollers ConsultingSolers Consulting - logotyp
Wella Companylogotyp - Wella Company

LISTA SZKOLEŃ

Wszystkie szkolenia rozpoczynają się o godzinie 10.00. Start zapisów: 26 marca (8.00) - rejestracja w Portalu Rozwoju Kariery (bk.uni.lodz.pl).

Mastering Domain-Driven Design.' Dive into practical lessons on applying DDD principles to real projects. Learn to identify domain boundaries, model business domains, and design better systems. Perfect for developers at any level looking to boost their software design skills.

Registration: bk.uni.lodz.pl(LINK) - registration starts on Tuesday, March 26 (at 8.00 a.m.)

Serdecznie zapraszamy na webinar, po którym żadna rozmowa nie będzie trudna, a każda z negocjacji udana. Co w programie?

 • Jaka jest różnica pomiędzy manipulacją, a negocjacją?
 • Czym są negocjacje?
 • Jakie są strategie negocjacji?
 • Jakie są style negocjacji?
 • Jak stosować Model Harvardzki w negocjacjach?
 • Procesy negocjacji w praktyce.
 • Czym jest BATNA?
 • Czym jest ZOPA?
 • Czym jest cena graniczna?
 • Czym jest WATNA?
 • 8 kroków sprawnego negocjatora.

W międzyczasie zachęcamy Was do obejrzenia krótkiego filmu wprowadzającego nas do tematu negocjacji: LINK

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Podczas naszych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do poznania różnicy pomiędzy procesem a projektem oraz zaznajomienia się z podstawami metodologii LEAN. W praktyce zidentyfikują fazy projektu a następnie zaplanują wydarzenie, gdzie będą mieli okazję do zbudowania własnego zespołu projektowego, zaplanowania budżetu i zidentyfikowania głównych interesariuszy. Z doświadczenia wiemy, że projekty są pełne wyzwań i nieprzewidzianych sytuacji. Na warsztacie studenci przeanalizują projekt pod kątem możliwych ryzyk i dowiedzą się, jak sobie z nimi radzić.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Jak stworzyć dobrą prezentację dla klienta?

Jak powinniśmy prezentować poszczególne slajdy i dane, aby były interesujące i czytelne?

Czym jest autoprezentacja?

Sprawdzimy też, o czym warto pamiętać w bezpośrednich kontaktach z klientami, oraz – last but not least – przyjrzymy się sposobom radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

 

Sztuczne inteligencje w szerzeniu dezinformacji. Przybliżymy historię powstania AI, opisując sposób działania. W ramach warsztatów poszukamy odpowiedzi, w jakim kierunku będzie zmierzał rozwój AI i jaką rolę w przyszłości będzie pełnił człowiek.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Odkryj potęgę Excela - od podstaw do zaawansowanych technik analizy danych. Poznaj tajniki przetwarzania danych za pomocą PowerQuery i Data Model. Importuj dane z różnych źródeł i opanuj zarówno podstawowe, jak i zaawansowane formuły. Zdobądź umiejętności wizualizacji danych w PowerBI i podbij świat analizy danych już dziś!

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

W ostatnich latach umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzrasta również zapotrzebowanie w tego typu kompetencje w organizacjach.
Jeśli chcesz poznać tajniki skutecznych prezentacji i wystąpień to z pewnością jest to warsztat dla Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się:

 • Jak przygotować skuteczną prezentację
 • Jak przemawiać, czyli co robić, a czego nie podczas wystąpienia
 • Jak wykorzystać elementy storytellingu podczas wystąpienia
 • Jakie tips&tricks przydają się podczas wystąpień

Będzie to również okazja do praktykowania nowych umiejętności.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków na niezwykle ciekawe warsztaty z programowania w języku Java, które pozwolą Wam odkryć logikę i przystępność pracy w tej technologii, a także otworzą możliwości na rozpoczęcie nowej ścieżki kariery. Zajęcia mają na celu wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę z języka Java poprzez stworzenie za pomocą kodu pierwszego projektu programistycznego - kalkulatora.

Podczas warsztatów:

 • poznasz język programowania Java
 • dowiesz się więcej na temat pracy jako programista
 • stworzysz swój pierwszy projekt programistyczny

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Zapraszamy na warsztaty poświęcone tematyce rozwiązywania trudnych problemów i testowania pomysłów w firmie Corning z wykorzystaniem metody SPRINT. Ważną częścią tych warsztatów będzie praca zespołowa oraz Twoja indywidualna nad rozwiązaniem problemu. W trybie normalnym SPRINT trwa 5 dni, tutaj mamy tylko max 3 godziny, w których chcemy w Was zaszczepić nowe spojrzenie na rozwiązywanie wyzwań.

Podczas warsztatów:

 • poznasz czym jest SPRINT
 • obudzisz w sobie pokłady Twojej kreatywności
 • rozwiniesz umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym
 • dowiesz się jak firma Corning podchodzi do rozwiązywania trudnych problemów produkcyjnych.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Cześć! 👋 Zapraszamy na szkolenie "LinkedIn Tips - odkryj potencjał swojego profilu" na którym dowiecie się:


✅ jakie elementy zawiera w sobie dobry profil na LinkedIn?
✅ jak zbudować swoją markę?
✅ jak tworzyć angażujące posty?
✅ jak działa algorytm LinkedIn?
✅ jak poprzez Wasze publikacje dotrzeć do Waszej grupy docelowej?

💬 Szkolenie poprowadzi Katarzyna Kiryczuk - Senior Employer Branding Specialist w PwC Polska. Ekspertka w zakresie działań związanych z promocją marki pracodawcy, Employee Advocacy, Candidate, Employee and Alumni experience, kulturą organizacyjną oraz Social Media. W 2 lata zbudowała na TikTok PwC Polska zaangażowaną społeczność ponad 14 tysięcy obserwujących - działanie to miała przyjemność opisać w magazynie HR Business Partner jako temat numeru oraz na kilku stronach najnowszej książki tematycznej "Employer Branding. Praktyczny podręcznik". W swoich działaniach stawia na jakość i innowacje.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Public Relations to dziedzina, która zmienia się nieustannie ze względu na nowe narzędzia, technologie i trendy. Jedno jednak pozostaje niezmienne, cel PR-u tj. budowanie i utrzymywanie korzystnych relacji z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym. Działania podejmowane w ramach public relations mają wpływ na wizerunek, zdobycie lojalności odbiorców oraz reputację.

Podczas warsztatów:

 • Dowiesz się, czym jest PR i poznasz różne typy PR-u oraz modele pracy
 • Poznasz różnice pomiędzy działaniami PR a reklamą
 • Poznasz wachlarz narzędzi używanych w public relations


Warsztaty są dedykowane osobom, które zainteresowane są pracą, która łączy umiejętności zarządzania projektem i budżetowania wraz z działaniami kreatywnymi.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Zapraszamy na warsztaty z podstaw projektowania interfejsów użytkownika. Podczas zajęć będziesz pracować indywidualnie, wykorzystując narzędzie dostępne w przeglądarce, czyli w Figmie. Praktyczne zajęcia pozwolą Ci zapoznać się z procesem pracy projektanta, który rozpoczyna projektowanie strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Główne tematy warsztatów obejmują:

 • wprowadzenie do Figmy: nauka podstawowych funkcji interfejsu użytkownika,
 • przygotowanie środowiska do pracy, stworzenie biblioteki stylów,
 • tworzenie podstawowych komponentów oraz ich wersji,
 • stworzenie prostego flow użytkownika w oparciu o zbudowaną bibliotekę,
 • podstawy prototypowania, czyli zbudowanie interakcji pomiędzy zaprojektowanymi interfejsami.

Po przeprowadzonych warsztatach chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania związane z pracą projektanta w branży nowych technologii.

Uwaga: przed warsztatami pobierz na swój komputer darmowe oprogramowanie Figma. Będzie niezbędne do pracy podczas zajęć.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Wielkie korporacje tworzą środowiska wykraczające poza obręb jednej kultury, w związku z czym dochodzi do kontaktów między członkami różnych społeczności świata. Język jako narzędzie komunikacji wymaga od użytkownika również szerszego spojrzenia i umiejętności tzw. międzykulturowych. Celem warsztatów będzie zapoznanie uczestników z wyzwaniami, jakie pojawiają się w codziennej pracy w korporacji, uwrażliwienie na inne kultury, a także zmierzenie się z wyobrażeniami o innych kulturach. Warsztaty będą podzielone na część teoretyczną oraz część praktyczną, którą będzie praca w małych grupach.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Nie wszystkie funkcje MS Excel, które dostępne są w aplikacji desktopowej są dostępne również w wersji mobilnej czy webowej. W Google Sheet urządzenie na którym aktualnie pracujemy w żaden sposób nas nie ogranicza.

Podczas warsztatów dowiesz się więcej:

 • o funkcji query (najwszechstronniejszej funkcji dostępnej w arkuszach),
 • formułach tablicowych,
 • łączeniu danych z różnych arkuszy.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Szkolenie poświęcone będzie obszarowi motywacji.
Uczestnicy poznają 2 czynnikową matrycę Herzberga oraz porozmawiają o tym w jaki sposób odnaleźć w sobie motywację do działania a także jak skutecznie wpływać na zaangażowanie innych.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Studencie/Studentko 📣 Zastanawiasz się, jaki rodzaj umowy będzie dla Ciebie najlepszy? 🧐
Masz wątpliwości dotyczące przepisów prawa pracy?
W takim razie dołącz do naszego webinaru, podczas którego dowiesz się m.in.:

📍 czym różnią się rodzaje umów
📍 jak staż pracy wpływa na ilość przysługujących Ci dni urlopowych
📍 w jaki sposób wyliczyć długość okresu wypowiedzenia

Na koniec spotkania nasze ekspertki poprowadzą sesję Q&A, podczas której odpowiedzą na pytanie uczestników.

🔔 Do zobaczenia!

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Zapraszamy na unikalne warsztaty "AI w Praktyce: Odkrywaj, Automatyzuj, Rozwijaj", organizowane w ramach Akademii Kompetencji Uniwersytetu Łódzkiego. Szkolenie to stanowi idealną okazję dla studentów zainteresowanych najnowszymi trendami i narzędziami w branży sztucznej inteligencji. Podczas naszych warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę o obecnych i przyszłych kierunkach rozwoju zawodów związanych z AI, nauczą się, jak bezpiecznie korzystać z narzędzi AI oraz jak efektywnie wykorzystywać technologię do automatyzacji powtarzalnych zadań. Poprzez serię interaktywnych prezentacji i praktycznych ćwiczeń, pokażemy, jak inteligentnie zintegrować AI w codziennym życiu i pracy, aby zwiększyć produktywność i innowacyjność. Dołącz do nas, aby odkryć, jak sztuczna inteligencja może wspierać Twój rozwój i otworzyć drzwi do przyszłych możliwości zawodowych.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

We all spent „quite” a lot of time on meetings, right? But do we succeed? At work, we mostly do not meet just to talk, but to:

 • exchange ideas,
 • make decision,
 • choose options … etc.

With this 1,5h webinar I would like to propose approach based on Tony Mann’s Iceberg 3.0 method, that might help you execute meetings in a more effective way.

Registration: bk.uni.lodz.pl(LINK) - registration starts on Tuesday, March 26 (at 8.00 a.m.)

Cześć!
Czy wiesz o co chodzi w tym całym Agile’u i dlaczego jest o nim tak głośno? 😊

W myśl Konfucjańskiej idei „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” zapraszamy tych z Was, którzy chcieliby:

 • doświadczyć twórczej formy warsztatu
 • zrozumieć ocb w tym Agile’u
 • stworzyć coś wyjątkowego 😉
   

Dla lubiących szczegóły:


Cel warsztatu: Zapoznanie uczestików z mindsetem Agile (podejściem zwinnym). Zainspirowanie do inicjowania zmian w codziennej pracy zgodnymi z Agilem (podejściem zwinnym).

Po szkoleniu każdy uczestnik będzie:

 • umiał wytłumaczyć jaka jest esencja Agile (podejścia zwinnego)
 • wiedział czym jest Agile Manifesto i gdzie może go znaleźć
 • umiał nazwać praktyki, które są inspirowane mindsetem Agile (podejściem zwinnym)
 • miał zestaw inspiracji, gdzie, jak i po co może zastosować elementy podejścia zwinnego (Agile)
   

Do kogo kierowane jest szkolenie:

 • dla osób, które widzą potrzebę zmian w swoim środowisku pracy
 • dla osób, które chcą się dowiedzieć czym jest mindset Agile i o co tyle szumu 😉
 • dla osób, które nie pracowały jeszcze w Agile'u

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

Kreatywne warsztaty inspirowane japońską sztuką Chindogu, której celem jest wymyślenie przedmiotów prawie bezużytecznych. Chindogu to ćwiczenie rozwijające kreatywność, dzięki dawaniu przyjemność projektowania, działaniu bez presji i wolności myśli. Pozwalają one eksplorować pokłady kreatywności na przekór kultowi produktywności. Porozmawiamy o tym jak wygląda temat kreatywności w firmach, z którymi na co dzień współpracujemy, a jak ją rozwijać w sobie. Wykorzystamy narzędzie miro, które ułatwi nam pracę online.

Zapisy: bk.uni.lodz.pl - zakładka "wydarzenia" (LINK) - aktywne od 26 marca (8.00).

 • 22

  edycje

 • 830

  zrealizowanych warsztatów

 • 13 500

  przeszkolonych studentek i studentów #UniLodz

 • 500+

  firm i organizacji prowadzących zajęcia

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Rejestracja na szkolenia odbywa się przez Portal Zarządzania Karierą. Żeby wziąć udział w Akademii Kompetencji potrzebujesz darmowego konta - założysz je TUTAJ.

Uwaga: Jeśli rejestrujesz się po raz pierwszy w Portalu, przycisk "zapisz się" będzie widoczny dopiero wtedy, gdy wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Rejestracja na szkolenia startuje 26 marca o 8.00. Zapisy na poszczególne warsztaty  webinary będą dostępne do 48 godzin przed ich rozpoczęciem. 

 

Ty decydujesz, na ile warsztatów i webinarów się zapiszesz. Akademia Kompetencji 2024 obejmuje 10 dni - jeśli chcesz, weź udział w każdym z nich! Każdego dnia odbywają się dwa równoległe wydarzenia (jedno stacjonarnie, drugie online) - możesz wziąć udział tylko w jednym z nich. Weź to pod uwagę przy zapisach.

Ważne: pamiętaj, że warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udział w 100% wybranych przez Ciebie warsztatów i webinarów. 

Tegoroczna edycja ma hybrydową formę. Zajęcia stacjonarne odbywają się w sali szkoleniowej Biura Karier UŁ (ul. Lumumby 14). Warsztaty online i webinary - w aplikacji MS Teams.

Wszystkie informacje znajdziesz w Portalu Zarządzania Karierą.

Zmiana planów? Rozumiemy to. W takiej sytuacji pamiętaj, żeby wyrejestrować się z zajęć w Portalu Zarządzania Karierą. Dzięki temu zwolnisz miejsce dla innych zainteresowanych osób.

Dzięki temu usprawiedliwimy Twoją nieobecność, a Ty otrzymasz zaświadczenie udziału w Akademii Kompetencji (jeśli bierzesz udział w innych warsztatach i webinarach).

Ważne: rejestrację zamykamy na 48 godzin przed startem zajęć. Nadal masz wtedy czas, żeby zrezygnować - w takiej sytuacji nie wystarczy już wyrejestrowanie się w portalu. Jeśli rezygnujesz po zamknięciu rejestracji, wyślij nam mail do 10.00 w dzień poprzedzający warsztaty/webinar. Jeśli otrzymamy informację później, nie zostawiasz nam szansy na zorganizowanie zastępstwa. W takiej sytuacji nieobecność traktujemy jako nieusprawiedliwioną (nawet, jeśli napiszesz nam mail), a Ty nie otrzymasz zaświadczeń, również za pozostałe warsztaty i webinary.

Sugerujemy, żebyś zapisywał(a) się wyłącznie na te warsztaty i webinary, w których możesz wziąć aktywny udział. Napiszemy wprost - jeśli nie możesz być na całym spotkaniu, z naszej perspektywy lepiej, żebyś zostawił(a) miejsce komuś, kto będzie mógł z niego skorzystać w bardziej efektywny sposób.

Jeszcze jedno - jeśli pojawisz się z lekkim spóźnieniem lub wyjdziesz kilka minut przed końcem spotkania - ok, zdarza się. Kiedy opuścisz więcej, niż 20%, traktujemy Cię jak wolnego słuchacza/wolną słuchaczkę. Masz coś w rodzaju "usprawiedliwionej" nieobecności, ale nie otrzymasz zaświadczenia za to konkretne szkolenie. 

Tak. Warunkiem jest udział we wszystkich warsztatach i webinarach, na jakie się zapiszesz (lub usprawiedliwienie nieobecności - w FAQ znajdziesz odpowiedź na pytanie, co zrobić, kiedy nie możesz pojawić się na zajęciach).

Zaświadczenie wyślemy na Twoją skrzynkę mailową maksymalnie do końca semestru letniego 2023/2024.

Nie. Nie mamy takiej praktyki. Dotyczy to również nieobecności w pracy. 

Tak, warunkiem jest wcześniejsza rejestracja w Portalu Zarządzania Karierą.

Pamiętaj też, że wydarzenie jest dedykowane przede wszystkim studentom i studentkom UŁ, a jego założeniem jest wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.

Nie przewidujemy rejestracji warsztatów online (stacjonarnych też nie). Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w czasie rzeczywistym.

Zdecydowaną większość szkoleń prowadzą przedstawiciele firm i organizacji, którzy robią to w ramach swoich zawodowych obowiązków. Oczywiście, moglibyśmy wprowadzić opłaty za udział w szkoleniach, żeby sfinansować ich pracę w czasie wolnym. Nie zrobimy tego. Akademia Kompetencji to działanie niekomercyjne i chcemy, żeby takie pozostało. 

Szukasz popołudniowych zajęć? Zapraszamy na Studenckie Czwartki lub Wolne Wtorki.

Powrót do głównej strony